Sajam automobila u Beogradu 2009

Sajam automobila u Beogradu 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bio sam i ja u subotu,i vidim da nema potrebe da stavljam slike,mozda snimak dok sam se malo vozao na poligonu NAVAK-a:icon_smile:
 
Član
ja gledo nekakav vozo po poligonu...izvrnu ga dvaput...
a reko ljudi hljebe...svi lete na kocnicu...
 
Faya_M5 je napisao(la):
ja gledo nekakav vozo po poligonu...izvrnu ga dvaput...
a reko ljudi hljebe...svi lete na kocnicu...

to je mogao da vozi ko god hoce i ko ima vozacku i licnu,a kad naidjes na ono sto kvase onaj ti namjerno zateze rucnu da se snalazis kao na primjer kad te iznenada ponese na ledu:123:
 
Član
pa jest mogo svako, al moro one novine kupit...a ja nisam imo u blizini nidje da kupim...pa mi mrsko bilo hodat...
ja kako sam gledo on nista nije zatezo...jednostavno nagla promjena pravca i dolazak na klizavu podlogu...normalno da ce te samo zanijeti...e sad, mudrost je ispravit...:)
 
meni nije bilo mrsko ici da ih kupim ni da cekam red:) a jeste zatezao rucnu,barem meni ali samo malo,tek toliko da te zabacida se snalazis,ja sam prvi put uspio da se snadjem,a drgi put mi je trazio da mi budu obe ruke na volanu,e tu sam letio bez spasa:D
 
Član
hahaha...cuj obije ruke na volanu...ja gluposti...boli njega kako ces se ti izvuc...:)
nije to lose...da je proc cijeli taj kurs...
 
ma sta ces,hoce covjek po skolski,ja mu odma reko nema od toga nista,ali cemo probati i bi sta bi:lol:,postavicu snimak moje voznje nesto me racunar zeza a na cd-u mi je,pa cim to regulisem postavljam;)
 
Joj faya,cuj glupost obje ruke na volanu,pa jesi kad vidio mog cojeka Gronholma :)icon_biggrin:) da kontrira jednom rukom (ko kakva dasa za volanom mecke),jesi *****.S dvije ruke je tesko ispravljat nama pocetnicama,ali jednom kad naucis nikad vise neces motat jednom rukom.Mene je bar jednom spasilo to sto sam imao obje ruke (na volanu).;)
 
Član
erole...ovako...jesil ti ikad vozio sta s direktnim volanom (karting makar)...ti volani su prvo teski, tako da ga ne mozes vozit jednom rukom...kao drugo, zasto bih moto s dvije kad treba vise krugova...vjeruj da se prije 2 kruga puna izvrtit jednom, nego s dvije...
s dvije se vozi samo gdje volan ide do 180 stepeni, ili s normalnim volanom kroz krivine...al gdje treba dobra kontra, ne trebaju...
 
Faya_M5 je napisao(la):
erole...ovako...jesil ti ikad vozio sta s direktnim volanom (karting makar)...ti volani su prvo teski, tako da ga ne mozes vozit jednom rukom...kao drugo, zasto bih moto s dvije kad treba vise krugova...vjeruj da se prije 2 kruga puna izvrtit jednom, nego s dvije...
s dvije se vozi samo gdje volan ide do 180 stepeni, ili s normalnim volanom kroz krivine...al gdje treba dobra kontra, ne trebaju...

Vjerujem da ces brze izmotat jednom nego s dvije,ali ako je volan tezak i opterecen ***** ces,iskliznut ce.

Kao sto rekoh jednom kad se nauci motat (brzo) sa obje ruke uvijek ces motat tako.Naravno ovdje govorimo o brzoj voznji,ne o parkiranju.
( I naravno i ja motam jednom (jos uvijek),jer sam noob,al nastojim naucit s obje);)

Kao sto rekoh nikad nisam vidio ozbiljnog trkaca da mota jednom,ja bar nisam. Osim onih ludih driftera koji zavrte volan ko kormilo na brodu,ali to je drift,suprotno od grip voznje.;)
 
Član
Jos jedna slika s sajma
DSCF0723.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top