SAAB 9-3 ARC

SAAB 9-3 ARC

Početnik
Saab 9-3 ARC
2.0T 210 KS

IMG_20100701_073238.jpg


front_side.jpg


IMG_20100701_073728.jpg
 
Član
Nevjerovatno koja slučajnost.:icon_eek:
Stvarno super auto, pretpostavljam da fino ide.:cool:
Upravo na mobile.de gledam ovog i 2.3T i razmišljam kako mi je to možda najbolja solucija za uvoz sledeće god., kad ovo.;)

Ništa ne znam o SAAB autima, osim toga da mi se previše sviđaju i da imam želju da vozim jednog. Nadam se da će mi se želja ostvariti.;)
 
Početnik
ja sam ga jutros kupio ... moze ko mislit da je lafina svercerska ... medjutim auto sam kupio od nake uciteljice, 2004 godina a preslo je samo 33.000 nije vozeno maltene nikako ... malo me to brinulo zbog turbine ... da je nece to stojanje zeznut medjutim vozio sam u ovlasteni servis ... da mi pregledaju ... sve tip top ...

ja sam chitao malo zadnjih dana otkako sam u kontaktu sa vlasnicima ovog auta ... i mislio sam da ce otkidat cestu ... ne otkida je moram priznat ... ali ide ko metak haha .... sta hocu da kazem ... osjecaj u autu je da ides 60 ali ustvari ides 160 ... i sto mi je najzanimljivije ... ubrzanje poslije 120 je munjevito ... sa 120 na 200 skoci sad sad ....

inshAllah da posluzi :)
 
Početnik
DLS je napisao(la):
jest jeftino tamo .. uuuu ..:cool::cool:

Ovdje recimo da nekih 70% ljudi ne pokusava auto "prodati"
Auta kao i ovo moje su kupljena pretezno (99%) na leasing ... vlasnica ovog auta je htjela da kupi novo ali joj je "plata" opterecena ratom leasinga jos godinu i kusur ... tako da sam ja samo isplatio sto je njoj ostalo na leasing ...meni auto ... njoj chist racun ... i tako to ovdje vecinom funkcionise ... neki ljudi pokusavaju ostvariti i zaradu ... ali to je od osobe do osobe ...
 
Odlican, svaka cast ;) Da te dobro sluzi, i jos boljim promijenio :cool: Saab je poseban na svoj nacin, a ova serija 9-3 mi je najljepsa. Kasnije jos kakve felge sa Aero paketa opreme, chip, usis i izduv, i ja mu vise ne bih nista dirao ;)
 
Top