Sa web stranice Vecernjeg lista (clanak)

Sa web stranice Vecernjeg lista (clanak)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne znam, ja ne vjerujem u to! Ali opet svasta moze da bude! Ali i ne brinem se jer ne idem na more ove godine! :) :-(
 
Član
sve i da je istina bog dao zapakovanu hranu i piće :) a ako ima neko nesto protiv može samo na šake..mada ne vjerujem da idem u Cro ove godine..

vokri im vokri
 
Član
Ma mogu da stavljaju sta hoce..jest cemo i govna ali cemo da im "dizemo" pichke,uvijek smo to radili pa cemo i ove godine.....Pisonja i Zuga....HEeeheh
 
potpis na ovo gore,,,samo da dodam nije uopste cudno sve da to i rade ali mogu ga lagano sportski sto se mene tice ja odo kod sebe gore i stara pravi rucak pa se mogu jebat....to je veoma dobra propaganda, i dok mi pokusavamo u vlastitoj zemlji dizat patriotizam makar da ne kazem nacionalizam cenzurisu se forumi...***** ja svaki forum, ma o cemu bio, koji ne dopusta ljudima da pokazu ljubav prema svojoj domovini i eventualno mrznju prema nekima...
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
potpis na ovo gore,,,samo da dodam nije uopste cudno sve da to i rade ali mogu ga lagano sportski sto se mene tice ja odo kod sebe gore i stara pravi rucak pa se mogu jebat....to je veoma dobra propaganda, i dok mi pokusavamo u vlastitoj zemlji dizat patriotizam makar da ne kazem nacionalizam cenzurisu se forumi...***** ja svaki forum, ma o cemu bio, koji ne dopusta ljudima da pokazu ljubav prema svojoj domovini i eventualno mrznju prema nekima...

trebas lijecenje
 
ja se sokirao kad procitah samirov naslov teme,a zatim prvi post,rekoh nemoguce da se ovako nesto nadje u novinam hbt.i sva sreca bi nemoguce,u svakom slucaju ne idem na more ( a inace sam mix muslimana i hrvatice tako da bi me prezime odalo) ni ove godine.

a ti magnume_GTI,koji je tebi druze?
 
Član
Rizoto sa svinjskim govancetom
zvuci zanimljivo
ali brate mi ponesemo iz sirotinjske svega lopatom i boli nas stojko za njihove sta ti ga ja znam vec
ma u stvari komentirajuci ovo poistovjecujem se sa masom sa kojom ne zelim da se poistovjecujem ljudima koji pate od nege ceznjo teznje u zivotu sto je krajnje bezveze protraciti zivot na taj neki glupi nacin mrzeci nekoga zbog takve neke stvari a ne po osnovu karakteristika njegovih kao i vrijednosti njega kao osobe eto

dosla nova roba pa petljam mozgom malkce
 
Član
zato ja budem u apartmanima, pa sam sebi hranu spremam...il konzerve ko covjek, brate dragi...ne moze ti tu pljunut, pljunem mu sestri...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top