sa ljetnim gumama za BiH ??

sa ljetnim gumama za BiH ??

Drustvo imam jedno pitanje ??
Posto imam u planu da sledece proljece i ljeto provedem u Bosni , i trabam pocetkom marta da prevezem golfa cabrio do Bosne !!
Da li smijem sa ljetnim gumama i da ponesem lance naravno ako bude lijepo vrijeme da vozim kroz Hrvatsku i Bosnu bez problema sa policijom ???
hvala unaprijed
 
Član
Možeš i na žicama dovesti, bez ikakve šare što se tiče Bosne, a za Hrvatsku mislim da moraš imati 3 ili 4mm šare i zimsku opremu.
 
Član
bgm. moras i u BiH imati lance uz te gume ili malo vise ojra dadnes i mozes na felgama vozat i divljat i radit sta ti volja...
 
samo dobre sare da imas i opremu svu, drotovi ionako ne obrazovani nemaju pojma koja je zimska koja ljetna guma, osim ako nema nacrtana zvjezdica, pahuljica hehehehehhe

Samo da ima sare i lance u gepek i no sikiriki, a ne bi snijega trebalo biti ove godine nesto opasno.....
 
Član
Ako su strane table nemoras se brinuti ,moraju te zaustaviti i traziti para da li bile ljetne ili zimske to neigra nikakvu ulogu
 
Član
koki+ je napisao(la):
Ako su strane table nemoras se brinuti ,moraju te zaustaviti i traziti para da li bile ljetne ili zimske to neigra nikakvu ulogu
hahah fino si to reko evo jedan + kralj si...
 
Top