Sa kim treba poslovati, a sa kim ne?

Sa kim treba poslovati, a sa kim ne?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Ne znam jel vec bilo tema na ovaj fazon, ali u svakom slucaju trenutno nema ni jedna ovakva aktivna pa da predlozim, ako prodje dobro i jest..
znaci, tema u kojoj bi naveli clanove foruma sa kojima ste dobro / lose poslovali, ako su vas vec nesto preveslali, zaje8ali, da znamo mi ostali pa da se i mi ne nasukamo, ha ya..
uglavnom, znate sta vec hocu reci..
dakle, moguce ili ne, da bude jedna ovakva tema?
:cool:
 
Član
Oggy je napisao(la):
Ne znam jel vec bilo tema na ovaj fazon, ali u svakom slucaju trenutno nema ni jedna ovakva aktivna pa da predlozim, ako prodje dobro i jest..
znaci, tema u kojoj bi naveli clanove foruma sa kojima ste dobro / lose poslovali, ako su vas vec nesto preveslali, zaje8ali, da znamo mi ostali pa da se i mi ne nasukamo, ha ya..
uglavnom, znate sta vec hocu reci..
dakle, moguce ili ne, da bude jedna ovakva tema?
:cool:

moj komsija predlago ja to i ko fol se odobrilo, al kakvi, mrsko ovim nasim adminima se zaj*avat :D
 
BHT Ovisnik
poslovao sam sa:

Armin_tz
dadao_style
DJ_M4rko
zatvoras
The_Dag
mirza_mali
cnic_gsi
Zex
ErRoR
brum brum

MAXzilla_SOL

mozda jos netko,al se ne mogu sjetiti,sa nekima sa liste sam poslovao vise puta,nikad problema nikakvih,moje preporuke:cool:

samo me je MAXzilla_SOL ispucao za pojacalo kada sam prodavao,uglavnom trebali se naci,ja cekao,nije se ni javio vise,al bilo pa proslo,prodano pojacalo za jos vise para kasnije :)
 
Član
i mene su svi podrzali ali se ne ostvari... ima negdje u arhivi prijedlog utisci
u tom staviti 2 threada, negativna iskustva i pozitivna iskustva, ocjena poslovanja, sta je kupio i sto (ni)je valjalo..
 
Član
Jassmin je napisao(la):
Bezze mi ovako javno ga nalijepiti ...

jel' ti bezze da te izradi covjek ?
roki, ovo treba dole u oglase staviti, citav pod forum, kao felge i gume, auto dijelovi itd... kontas ?
rubrika Utisci
2 threada i cao
 
Početnik
ajd skontajte sta cemo, kako cemo, da editujemo prvi post, admini obrisu off topic, pa da sve bude pregledno, kako valja.. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top