sa čime se bavite u slobodno vrijeme

sa čime se bavite u slobodno vrijeme

Član
za sad bas i nemam neku zanimaciju,da je redovna
a poslije junsko-julskih rokova mi je rekao stari,ak nista ne polozim,naci njivu,pa ce bit rada na poljani,tipa kopanja:lol::lol:
 
Super Moderator
MTR je napisao(la):
kako jos nisam nasao sebi nesto da valja , posudim od druga KTM-a od 250 dvotaktasa , probao sam 4-taktne ali kad je brdo jako pa negdje pustis malo gas pa ponovo dodas motor umre , zato je 2-taktni zakon - ko motorka :lol::lol::lol:

druze obavezno cemo se dogovorit , samo me nemoj gdje ima zmija :D

Sebi trazi cetverotaktnog obavezno al 450 pa da vidis kako oni idu i na vrhu gasa i gdje god ga pustis opet kad ga zadas on pojede sve :D
mozda si vozo kakav pokvaren 4t
i ja vise volim 2t jer zuje i sta ja znam al 4t je dosta izdrzljiviji i ne zaj*avas se sa uljem
razlika u voznji je sto 4t ima veci obrtni moment i vise ima snage u nizim obrtajima al 2t kad drzis u visim obrtajima ne moze mu 4t nista samo sto potrosi puno vise goriva
kako god okrenes vise se 4t isplati :D
Sad ce lijepo vrijeme pa utovari motor u prikolicu i doleti dogovorit cemo se ;)
 
Član
Locem po kafanama dan i noc, a kad to ne radim, sjetim se malo i knjige i fakulteta, a tad mi se prispava, tako da se vracam lokanju!:D
 
teretana, cura i kako zgrnut love mi oduzimaju veci dio mog vremena :D ... ostatak trosim na fax i ostale pizdarije....

sta ti je sve sile od ljudi ovaj sta rece da u prosjeku dizu ljudi izmedju 150 i 180 hahahahaha nema sve neki medjedi hahahahahahaha ja vjerujem da nema niko jaci od vas ako grijesim ispravi me :D :lol::lol: a i cini mi se da je neko napisao da dize 300 vi bi napisali 303,2 kg s'a ti je bosanac ihhh :D
 
Član
badboy je napisao(la):
semma je napisao(la):
badboy je napisao(la):
uskoro pocinjem sa teretanom ...


ovi sto hodaju stim teretanom ... kad bi jedan dan radio primujer ledja , drugi dan prsa i tako ... bil se dalo sta vidjet za 2 mjeseca
:icon_rolleyes:
dodas malo hemije na zestok trening,jaku ishranu i ima da se vidi..

samo mi treba da to oblikujem i ucvrstim , a ja imam mase ...

super ako imas masu to je najbitnije,ali opet moja preporuka kreatin prije i aminokiseline poslije treninga i to je to..
 
Početnik
Ja inace u slobodno vrijeme samaram paradajze dok ne pocrvene ili kad je sezona skijanja vicem skakacima OP OP OP :lol::lol::lol:

a vako u zauzeto vrijeme sprdam se po gradu kuliram po kavama,tu i tamo ponekad svirnem gitaru vozim pjesobus(nadam se jos ne zadugo) kradem bogu dane nista ne radim a para stize u dzep...da mi je bolje ne bi valjalo :D:D
 
po danu radim nocu spavam i tako cekam penziju!!!
prije sam isao u teretanu i malo kickbox ali posto nemam vremena za to sad imam stoljpi :lol:
 
Član
Auh, pa u slobodno vreme radim svasta, teretena i hemija nikako al svaki dan prepesacim po 7-10km i to je to, malo sklekovi kuci, trbusnjaci, da se ostane u formi...Ostatak ide na razne stvari, radim gde sta treba, visim na netu, photoshop, igrice, dopisivanje, i najveci deo vremena sa drugovima, hobi obilazenje kafica po gradu i pozdravljanje sa ljudima na ulici :D...to je nekako tako, oko kola nista ne radim jer nemam svoja, a tajo njegova propisno odrzava tako sto se toga tice nema puno posla...ae u zdravlje, napisah roman ovde xD
 
Top