sa čime se bavite u slobodno vrijeme

sa čime se bavite u slobodno vrijeme

Humanitarnim radom
Ali ne samo u slobodno vrijeme nego sad stalno jer koliko vremena zahtjeva jedna akcija to Vam postane i slobodno i svo drugo vrijeme.
 
BHT Ovisnik
ooo vidi ti zele,ako budu kad klape u kosači il negdje reci,neki dan nisam mogao,inace bih otisao s curom,obozavam klape:cool:
 
Član
badboy je napisao(la):
uskoro pocinjem sa teretanom ...


ovi sto hodaju stim teretanom ... kad bi jedan dan radio primujer ledja , drugi dan prsa i tako ... bil se dalo sta vidjet za 2 mjeseca
:icon_rolleyes:
dodas malo hemije na zestok trening,jaku ishranu i ima da se vidi..
 
Član
AnDel je napisao(la):
u slobodno vrijeme lezim...imam velike planove da zanimanje prosirim i na spavanje...;)
inace ako nesto radim onda to nije slobodno vrijeme...
slobodno vrijeme ne postoji... ni vrijeme ne postoji uopce..vrijeme je iluzija;)
koju filozofsku da bacim;)
:lol::lol::lol::lol: ;)
 
Član
semma je napisao(la):
badboy je napisao(la):
uskoro pocinjem sa teretanom ...


ovi sto hodaju stim teretanom ... kad bi jedan dan radio primujer ledja , drugi dan prsa i tako ... bil se dalo sta vidjet za 2 mjeseca
:icon_rolleyes:
dodas malo hemije na zestok trening,jaku ishranu i ima da se vidi..

samo mi treba da to oblikujem i ucvrstim , a ja imam mase ...
 
Po danu klasika kafe ispijam i kako sam Hodnu uzeo uglavnom oko nje nesto ceprkam,a nevece ako ne ispijam kafe i lutam po gradu onda photoshop,msn i slicno,prije sam i fotkao ,sad skorz slabo :/ al haj sad ce sezona rejsa uskoro pa cu se zadat opet,imam sad ,pored Faye i Igija da skljocamo okolo :)
Sto se tice tjelovjezbe,nekad teretana,bicikliranje i trcanje,sad nista,ne mogu se nakanit nikako,a moram. Inace imam dosta interesa,samo mi sve dosadi brzo.
 
Član
djabahlj*arim po citave dane.. nekad termin fudbala, s prijateljem u zadnje vrijeme krenuo u teretanu da malo dobijem koji misic isto sam kostur,samo lagano bit ce nesto od mene.. vecinom guzicu odmaram vozajuci se po gradu il na skuteru il u autu..
 
Top