S prekidačem s 3 kontakta pregara osigurač

S prekidačem s 3 kontakta pregara osigurač

uzmem prekidac s LED indikatorom i 3 kontakta.kontakt earth spojim na masu,kontakt load spojim na dovod struje a kontakt supply spojim na + LED traka,masu traka spojim na zicu mase koja ide sa prekidaca i sve zajedno odvucem na karoseriju.dovod struje na prekidac sam uzeo sa zice za dovod struje na tvornicku rasvjetu,ispred sibera jer je stalno pod naponom.cim spojim klemu na akumulatoru,izgori mi osigurac rasvjete kabine koji je 15A.odspojim LED trake s prekidaca i spojim ih na poziciju i sve je ok,sve radi normalno,osigurac ne gori.stavim osigurac od 10A na mjesto osiguraca rasvjete kabine,on ne gori a rasvjeta kabine mi normalno radi.gdje grijesim?gledo sam na yt kako spojit taj prekidac,earth spoji na - klemu na akumulatoru,load spoji na + klemu na akumulatoru,supply na + potrosaca i onda - potrosaca spoji na - klemu akumulatora.kada vracam klemu na akumulatoru,prekidac mi je na off poziciji

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
i to mi je isto palo na pamet,al prije toga sam isti prekidac spojio na jednu LED-icu,nju na otpor naravno,i to sve pospajam na isti nacin sa baterijom od 9V.kad je prekidac u polozaju off,ne svijetli indikator na prekidacu,ne svijetli LED-ica,prebacim na polozaj on,svijetli indikator svijetli LED-ica i sve je bez problema

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Top