s cime skinuti crveni rub s maske G2

s cime skinuti crveni rub s maske G2

...evo sam naslov kaze, imam crveni rub na masci u golfa 2 kojeg sam bojao prosle godine, i sad mi je dojadilo gledati, volio bih vratiti izgled masci kakvu sam je kupio, bez crvenog ruba... samo me zanima cime skinuti tu crvenu liniju,, p.s. bojana je sprejem :icon_rolleyes: ;)
 
Član
Uradis lagano nitro u golfa i samo ce da nestane od brzine ;) hehe naravno salim se vec su rekli nitro razredjivac ali sto vise budes cistio sve ce vise da plastika ide na bijelo tako da mat sprej i vodobrusni dusu dali za to ;)
 
najbolje nitrom a ubuduce se to radi crvenom samoljepljivom trakom kad ti dojadi samo skines a ovako samo stvaras dupli poso
 
hvala vam... u mene je ona maska bez znaka plastična, sjajna, koja ima u sebi onu lajsnu ispod.. sad me strah oće li od nitra napraviti se razlika tj. pobijeliti a ne bi ni mat bojom jer maska nije matirana nego malo sjajnija.. :icon_rolleyes: al ja se nadam da ću s nitrom dobiti željeni rezultat ;)
 
Član
hm najbolje da stavis novu masku, bez crvenog ruba, kad ti dosadi vrati tu sa crvenim rubom, pa sve tako po 100 puta, bit ce ti zanimljivije ;)
 
Top