S 400 CDI/V8/diesel

S 400 CDI/V8/diesel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovdje virtualna tuca:D
a fkt,svako vozi ono sto mu odgovara,ja vozim ocevog,sa naglaskom na ocevog,ssangyonga,i vecini je ovdje ruzan,al ga vozim jer se meni svidja i jer se fino osjecam kad se vidim u izlogu:lol:
sala,svako auto ima dobrih i losih osobina,zbog toga i razlike u cijeni;)
:icon_exclaim:
 
Član
boni okanite se corava posla pa da je servis kosto 30000eura on ga je platio nije od vas trazio,,a ako cemo gledat isplativost ima braco golfova dvica jos uvjek su najisplativiji i od merdze a i od skoda, pa bujrum ,ali MERDZO JE MERDZO
 
opaaa , S klasica je vozi :p

ova S klasa ima unutrasnjost nenormalno lijepu , s ovim si kralj ceste :D

sve pohvale od mene ;)

samo sam cuo da ovi 400CDI motori imaju problem sa mjenjaicma , jer imaju previse Nm pa na niskim obrtajima imaju pun qrn snage i cesto se desava da ode getriba pa je mjenjac poslije zamnjena sa 420CDI
 
Super Moderator
Vernes_AMG je napisao(la):
opaaa , S klasica je vozi :p

ova S klasa ima unutrasnjost nenormalno lijepu , s ovim si kralj ceste :D

sve pohvale od mene ;)

samo sam cuo da ovi 400CDI motori imaju problem sa mjenjaicma , jer imaju previse Nm pa na niskim obrtajima imaju pun qrn snage i cesto se desava da ode getriba pa je mjenjac poslije zamnjena sa 420CDI

zato su elektronski trebali ograniciti obrtni moment ko sto je stvar sa recimo SL65 AMG
koliko ima Nm odma mjenjac potrga i elektronski mu smanjen obrtni moment
al mislim da je samo u prvoj i drugoj brzini
ili cak samo u prvoj :D
 
Hodbina je napisao(la):
boni okanite se corava posla pa da je servis kosto 30000eura on ga je platio nije od vas trazio,,a ako cemo gledat isplativost ima braco golfova dvica jos uvjek su najisplativiji i od merdze a i od skoda, pa bujrum ,ali MERDZO JE MERDZO

ja kad hocu da se vozim u mercedesu zovnem taxi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top