RX-8 za IAA 2009

RX-8 za IAA 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hakkler je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Stvarno hakkeru dragi jesi ti corav? :D

Prvo pogledaj branike i pragove,ovi kod stare zaobljeni,ovi kod nove imaju ko neke male lipove.Drugo nema ovog usisnika iza prednjih tockova,trece felge i ova nova ima zadnje krilo,to je samo vanjstina,unutrasnjost da ne nabrajam.;)
ak sam umoran i čorav.. onda sam ti več "drag" ?? hmmmmmmm?:icon_rolleyes:

@Rcat budem si dal truda pa ću pitat jel jesu recaro ili nešto drugo..18" jesu 101%:)

joj dobro ...isprike mazda fun članovima:cool:

vjeruj jednostavno. ako je u njega model 2003 stoposto! nema serijski recaro sjedala. sto ne znaci da ih je kasnije ubacio, ili ako je rabljenog kupio, da je vlasnik prije njega neke ubacio. ali iz fabrike sa, ma milion posto nije izasao!

to su jednostavne cinjenice. nemora se biti mazda fan, al brate na internetu smo, pa ako nesto nisam siguran, il cu prste za zube il cu googlat. all necu pospan tvrditi..
 
Član
Pa lepa mazda, nema sta, nije nesto sad prenabudzeno, al lepo izgleda.... Po meni, najbolji auto sa 4 vrata, to mi je nekako najzanimljivije kod nje...:D
 
Član
btw. pa eto ti, tko ce sa serijskih 19" nabaciti kasnije 18" felge?????? logika je sa 19 na 20 ili 21 (ima osmica sa 21" felgama, znam lika) al 18ke ljetne vala slabo tko
 

MTR

Član
raspucali temu nisam ni vidio a za nevjerne - hekklera : izvor slika i podataka AUTO MOTOR UND SPORT

ako znas njemacki izvoli pogledaj : www.auto-motor-und-sport.de , ima ljudi ovdje koji su to auto vozali/voze pa znaju valjda sta je sta . ;)
 
Član
MTR je napisao(la):
raspucali temu nisam ni vidio a za nevjerne - hekklera : izvor slika i podataka AUTO MOTOR UND SPORT

ako znas njemacki izvoli pogledaj : www.auto-motor-und-sport.de , ima ljudi ovdje koji su to auto vozali/voze pa znaju valjda sta je sta . ;)

hekkler je njemačka jurišna puška :D:lol:

hakkler nije nevjeran (ima ženu i djecu):)

NHF all mazda fun"s :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top