RX-8 za IAA 2009

RX-8 za IAA 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Sest godina poslije momci iz Mazde su se sjetili da imaju "stari" model pa su odlucili da se malo poigraju.

Helem nejse :
Mazda obecava dosta veci nivo zavrsne obrade i kvalitete materijala u unutrasnjsti vozila , preradjenu instrument tablu , novi trokraki upravljac , serijski ugradjena Recaro sjedista presvucena kozom , Bluetoooooth , nastimani Bose audio sistem sa novim zvucnicima .
ABS , ESP i ostale skracenice su takodje u seriji.
Modifikacije pogona i prijenosa obuvatile su jos jedan senzor na usisu radi boljeg sagorjevanja goriva , spera na diferencijalu radi boljeg prenosa snage , skraceni prijenosni odnosi u svih 6 brzina u odnosu na stari mjenjac za od 0-100 za 6,4 sekunde i max 234 km/h.
Stize i novi aerodinamic paket sa svih strana , nove stopke u LED , te znak u maski kao na 3 i 6 . Nazad je dupla rora povecanog promjera te 19" felge .
Cijena : 38.180 ( dje nadje ovih 180 ??? )

Onaj model sa 192 KS - leti van iz ponude
 
Fino,fino,nako ne znam ne mogu reci woow,cak mi je negdje "stari" ljepsi,onako ovaj volan i ovi bljesteci detalji su mi npr bezveze,ali damn kako je lijepo vidjet ovo "10" na rpm cukici :D:icon_twisted:
 
Član
To sve što si nabrojal...bosse,bt ili ti "plava-tuta",reccaro koža i kokpit potpuno identičan ima i stara (+3 moda osvjetljanja...ne sjećam se baš al je crveno valda za NFS,bijelo za laganini+ neko ambi light i još čim vrata otvoriš neko full slabo osvjetljenje) ova je mislim 2003 pa Vi procijenite razlike...:cool:

navratila kod mene prije tjedan (moj bratic)
 
Član
hakkler je napisao(la):
To sve što si nabrojal...bosse,bt ili ti "plava-tuta",reccaro koža i kokpit potpuno identičan ima i stara (+3 moda osvjetljanja...ne sjećam se baš al je crveno valda za NFS,bijelo za laganini+ neko ambi light i još čim vrata otvoriš neko full slabo osvjetljenje) ova je mislim 2003 pa Vi procijenite razlike...:cool:

navratila kod mene prije tjedan (moj bratic)

2003 model ovo sigurno nije imala ;)

BJ 2003 - 2008

03-f3q-s2.jpg


06-r3q-s.jpg
 
Član
UPS. zaboravil sam pikčere :)

evo samo kaj je ova plava:


šteta sto nisam uhvatil s moby-em unutrašnjost al po ovome gore u prvom postu ...ne vidim nikakve razlike:icon_rolleyes:
Kad navrati kroz koji tjedan moramo je malo i siprobati ...makar sumnjam pošto ima manji moment od škodilaka :) i kojih 100 kobila više :lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
Sest godina poslije momci iz Mazde su se sjetili da imaju "stari" model pa su odlucili da se malo poigraju.

Helem nejse :
Mazda obecava dosta veci nivo zavrsne obrade i kvalitete materijala u unutrasnjsti vozila , preradjenu instrument tablu , novi trokraki upravljac , serijski ugradjena Recaro sjedista presvucena kozom (BJ - 2008 nema recasro sjedista) , Bluetoooooth (BJ - 2008 nema), nastimani Bose audio sistem sa novim zvucnicima .
ABS , ESP i ostale skracenice su takodje u seriji.
Modifikacije pogona i prijenosa obuvatile su jos jedan senzor na usisu radi boljeg sagorjevanja goriva , spera na diferencijalu radi boljeg prenosa snage , skraceni prijenosni odnosi u svih 6 brzina u odnosu na stari mjenjac za od 0-100 za 6,4 sekunde i max 234 km/h.
Stize i novi aerodinamic paket sa svih strana , nove stopke u LED , te znak u maski kao na 3 i 6 . Nazad je dupla rora povecanog promjera te 19" felge . (BJ - 2008 felge serija "18, rohre promjer 70mm, nema spoilera ns gepeku, samo lip. nema LED stopke)
Cijena : 38.180 ( dje nadje ovih 180 ??? )

Onaj model sa 192 KS - leti van iz ponude
 
Član
ajd mi nacrtaj razlike osim u boje auta??

trokut rupe u recaru???

ne vidim puno je več sati :D
 
Član
hakkler je napisao(la):
UPS. zaboravil sam pikčere :)

evo samo kaj je ova plava:


šteta sto nisam uhvatil s moby-em unutrašnjost al po ovome gore u prvom postu ...ne vidim nikakve razlike:icon_rolleyes:
Kad navrati kroz koji tjedan moramo je malo i siprobati ...makar sumnjam pošto ima manji moment od škodilaka :) i kojih 100 kobila više :lol:


hajde brate malo bolje pogledaj tu osmicu svoga bratica i ovaj facelift. ja sam imala dvije. model 2005 i model 2007 i ovu sam facelift prosle godine gledala i vidjela DOSTA razlike, sad koje se meni manje svidjaju, ali brate.. i corav vidi razliku :D
 
Član
ma ok..vrucina je..a i nisam neki mazda fan...:smajli39: ide to 2x više nego kod mene...do 9200 rpm a onda bljokada..:cool:
 
Stvarno hakkeru dragi jesi ti corav? :D

Prvo pogledaj branike i pragove,ovi kod stare zaobljeni,ovi kod nove imaju ko neke male lipove.Drugo nema ovog usisnika iza prednjih tockova,trece felge i ova nova ima zadnje krilo,to je samo vanjstina,unutrasnjost da ne nabrajam.;)
 
Član
ReX 2003 - 2008 prije FL

(Serija NEMA Recaro sjedala! Ima serijski 18" Felge)

06-f3q-s.jpg


ReX 2008 - FL

(Serija IMA Recaro sjedala! Serijski 19" Felge!)

22794_report_w486.jpg


sto se meni jos u ovom faceliftu ne svidja je plastika na maski, gdje se mora trablica montirati. ako tablicu (kao u mene) spustim nize, ostane gore ta plasticna povrsina - koja pak ruzno izgleda. znaci - masku mjenjati u custom dio

hakkler je napisao(la):
ma ok..vrucina je..a i nisam neki mazda fan...:smajli39: ide to 2x više nego kod mene...do 9200 rpm a onda bljokada..:cool:

9200 pa blokada?

ja sam isla i do 9500, 9800 rp/m
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Stvarno hakkeru dragi jesi ti corav? :D

Prvo pogledaj branike i pragove,ovi kod stare zaobljeni,ovi kod nove imaju ko neke male lipove.Drugo nema ovog usisnika iza prednjih tockova,trece felge i ova nova ima zadnje krilo,to je samo vanjstina,unutrasnjost da ne nabrajam.;)
ak sam umoran i čorav.. onda sam ti več "drag" ?? hmmmmmmm?:icon_rolleyes:

@Rcat budem si dal truda pa ću pitat jel jesu recaro ili nešto drugo..18" jesu 101%:)

joj dobro ...isprike mazda fun članovima:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top