Rupa na putu?

Rupa na putu?

Član
ja kad sam imao corrada upadnem u rupu sa 16-kama felugama. kad sam udario ispao mi volan iz ruku. i prednja i zadnja desna feluga momo za peglanja. uprtim ja prednju felugu jer je vise fasovala i u saobracajnu policiju. tamo neki brkajlija sjedi.kad sam rekao sta je na mene se izderao sa rijecima, citiram -DA SI PRILAGODIO BRZINU USLOVIMA NA PUTU MOGAO SI STATI DO RUPE. ja reko pa nema znaka nikakvog a on kaze - PA MOZE SE IPO MAKADAMU VOZITI 150. ZNAS DA SU RUPE PO GRADU. i ja ko kreten uzmem felugu i vulkanizeru...
 
Član
Probaj nesto izganjat pokusaj i neki racun kod negog napravit kolko si platio felge da im mozes i to prilozit iz slike rupe i steta na felgi ...

Jaran namontiro devil one farove platio 580 KM i kamen udari i razbije u osiguranju nisu mislili da ih zeza kad je reko kolko kostaju dok nije donio racun i nije mogo nis sredit, tak mozda bi dobro bilo napravit i taj neki racun na neku cifru za felge kolko su placene ...:icon_rolleyes:
 
Neka privatna gradjevinska firma je prevozeci beton istresla na jednom djelu ceste malo betona i kolega mi je naisao autom rasjekao 2 gume i 2 feluge ostetio, tuzio i dobio pare na sudu eh sad u ovom slucaju moze li se to neznam.
Slicno jest, jos je on divljao autom isao pravo brzo.
 
IGY je napisao(la):
sa 20 na sat ne mozes iskriviti felgu ;)

Da isao sam 150 upao u rupu i stao na semafor koji je udaljen od rupe 5 metara :lol: , moze se felga iskriviti kad ti je 205 profil gume a guma jos malo i ispuhala od stajanja
 
Član
Ma ima i kod nas po gradu tih bunara,jedino logicno rjesenje za ove puteve je da traze naftu:icon_question::icon_question:
 
Član
otkud kod nas rupe na putu:icon_question:

a mozes se slikati s tom felgom :lol:bez zeze ovo je bih, sranje od drzave dokazano

mislim pokusaj ako te nista ne kosta
 
Član
AnDel je napisao(la):
otkud kod nas rupe na putu:icon_question:

a mozes se slikati s tom felgom :lol:bez zeze ovo je bih, sranje od drzave dokazano

mislim pokusaj ako te nista ne kosta


To se i ja upravo pitam? Ja bas trazio neki dan....

:lol::lol::lol:
 
Top