RUČNI RAD 3

RUČNI RAD 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sina je napisao(la):
d1x1 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ak si ukro sram te bilo,ak si radio svaka cast;)

HAHAHAH  UKRO NISAM RADIO JESAM
DOBIO SAM NEKAKAV CRTAĆI PRIBOR ZA DIZAJNIRANJE PA PROBAO

Dodjes na forum, postavis neke crteze, kazes da si ih ti radio i kad te uhvate u lazi, onda pocnes da izmisljas price i napadas ove sto su te provalili, kao krivi su ti jer nisu bili dovoljno glupi da progutaju tvoje lazi....

Prije svega, mislim da je ovo jako jadno, iz ugla da neko dodje i prosipa lazi po forumu, odnosno svjesno zeli praviti budale od ostalih clanova foruma... Na to bi trebale ici odredjene sankcije...

Mozes se ti pravdati koliko hoces, ali dovoljno je ocito da si ove radove htio prikazati kao svoje, ali si ostavljao malo lufta u nedorecenim postovima, ako te uhvate, da imas neku slamku spasa...

Najjace uvjek dolazi na kraju, a to su tvoja opravdanja... Ako vec nesto sam radis, tj. crtas, onda bi bilo ok da si to postavio na forum... Ne mozes smatrati svojim radom, ako uzmes neciji crtez i promjenis mu tablice u PS-u....

Ja ne znam koliko treba biti slijep, da poslije par tvojih postova ne shvatis tvoju namjeru... Ali slobodno ti nastavi da citiras kako nigdje nisi napisao da su to tvoji radovi, da su svi ostali retardirani jer su to pomislili, pa kako su samo mogli, a ti si toliko jasno napisao da si na ovim autima samo tablice mjenjao....:icon_rolleyes:


bravo bravo sve si shvatio
pa šta je ovo
uz pohvale,kuđenja,optužbe još dobijem i psihološku analizu kao bonus
ja sam već rekao JARANE da me nezamnima šta drugi misle i da ovo nije oravdanje već OBJAŠNJENJE al eto ti valjda misliš da ste TI I POJEDINCI ovdje toliko važni pa da vas čovjek MOLITI za oprost i opavdavati za sve stvari koje vam nisu jasne i koje vam se nesviđaju.
Jer za razliku od tebe moja objašnjenja su bila iskrena,jednostavna i razumna a ti si nesvjesno ili svjesno svojim postom uvrijedio normalne ljude ovdje koji su prihvatili moje objašnjenje i krenuli dalje.
Al ti očigledno imaš neke frustracije ili potrebu da budeš najpametni.
I uspio si
provalio si moj MASTER PLAN da pokorim forum uz pomoć olovke i papira.
 
Član
hajmo lock ode ovo prepucavanje u nedogled...
dao je čojek objašnjenje kome se nesviđa nek negleda više ovaj post,bilo pa prošlo ...
nismo ovde da se svađamo i pamteujemo...
 
Član
d1x1 je napisao(la):
bravo bravo sve si shvatio
pa šta je ovo
uz pohvale,kuđenja,optužbe još dobijem i psihološku analizu kao bonus
ja sam već rekao JARANE da me nezamnima šta drugi misle i da ovo nije oravdanje već OBJAŠNJENJE al eto ti valjda misliš da ste TI I POJEDINCI ovdje toliko važni pa da vas čovjek MOLITI za oprost i opavdavati za sve stvari koje vam nisu jasne i koje vam se nesviđaju.
Jer za razliku od tebe moja objašnjenja su bila iskrena,jednostavna i razumna a ti si nesvjesno ili svjesno svojim postom uvrijedio normalne ljude ovdje koji su prihvatili moje objašnjenje i krenuli dalje.
Al ti očigledno imaš neke frustracije ili potrebu da budeš najpametni.
I uspio si
provalio si moj MASTER PLAN da pokorim forum uz pomoć olovke i papira.

Wow.... Ti se bas drzis one da je napad najbolja odbrana... Ne vidim da si igdje spomenuo ista u veci onog tvog posta sto sam ja citirao... Naravno da nisi, jer nemas sta za reci...

Sto se tice svega ostalog, da te pitam jednu stvar? Brojis li ti novac, kad dobijes kusur u prodavnici? Ili ga samo stavis u dzep? Recimo vrati ti prodavacica 200 KM u novcanicama od 10 KM... Zar ti to neces prebrojati? E vidis, ovdje ima ljudi, koji ce prebrojati, odnostno provjeriti i ono sto citaju, jer nece se bas svi zaletjeti da ti povjeruju na prvu...

Nije mi bas jasno sta ti meni zamjeris? Sto nisam rekao ok, bas je fino to sto si lagao, sad su te provalili, ali nema veze, svako grijesi.... To ti je kao da pokusas provaliti u banku, uhvate te i ti onda kazes, pa vidis, nisam ja bas htio provaliti u banku, pistolj sam dobio na poklon, pa sam samo malo vjezbao, masuci sa njim pred licima sluzbenika... :)

Tacno si komican sa svojim objasnjenjima... Sto ne budes covjek, pa kazes, pokusao sam, uhvacen sam i ok... Radim i ja to, ali nisam dovoljno dobar, pa mi ovo palo na pamet... I siguran sam da ce te ljudi vise cijeniti, nego da sam sebe nastavis blatiti na ovaj nacin...
 
Član
Sina je napisao(la):
d1x1 je napisao(la):
bravo bravo sve si shvatio
pa šta je ovo
uz pohvale,kuđenja,optužbe još dobijem i psihološku analizu kao bonus
ja sam već rekao JARANE da me nezamnima šta drugi misle i da ovo nije oravdanje već OBJAŠNJENJE al eto ti valjda misliš da ste TI I POJEDINCI ovdje toliko važni pa da vas čovjek MOLITI za oprost i opavdavati za sve stvari koje vam nisu jasne i koje vam se nesviđaju.
Jer za razliku od tebe moja objašnjenja su bila iskrena,jednostavna i razumna  a ti si nesvjesno ili svjesno svojim postom uvrijedio normalne ljude ovdje koji su prihvatili moje objašnjenje i krenuli dalje.
Al ti očigledno imaš neke frustracije ili potrebu da budeš najpametni.
I uspio si
provalio si moj MASTER PLAN da pokorim forum uz pomoć olovke i papira.

Wow.... Ti se bas drzis one da je napad najbolja odbrana... Ne vidim da si igdje spomenuo ista u veci onog tvog posta sto sam ja citirao... Naravno da nisi, jer nemas sta za reci...

Sto se tice svega ostalog, da te pitam jednu stvar? Brojis li ti novac, kad dobijes kusur u prodavnici? Ili ga samo stavis u dzep? Recimo vrati ti prodavacica 200 KM u novcanicama od 10 KM... Zar ti to neces prebrojati? E vidis, ovdje ima ljudi, koji ce prebrojati, odnostno provjeriti i ono sto citaju, jer nece se bas svi zaletjeti da ti povjeruju na prvu...

Nije mi bas jasno sta ti meni zamjeris? Sto nisam rekao ok, bas je fino to sto si lagao, sad su te provalili, ali nema veze, svako grijesi.... To ti je kao da pokusas provaliti u banku, uhvate te i ti onda kazes, pa vidis, nisam ja bas htio provaliti u banku, pistolj sam dobio na poklon, pa sam samo malo vjezbao, masuci sa njim pred licima sluzbenika... :)

Tacno si komican sa svojim objasnjenjima... Sto ne budes covjek, pa kazes, pokusao sam, uhvacen sam i ok... Radim i ja to, ali nisam dovoljno dobar, pa mi ovo palo na pamet... I siguran sam da ce te ljudi vise
cijeniti, nego da sam sebe nastavis blatiti na ovaj nacin...

wow
od crteža do pljačke banke
imponuješ mi bogami smo lakše mogla bi  mi policija pokucati na vrata
A TO S KUSUROM PA ČOVJEČE AL SI TI IZGUBLJEN
NARAVNO DA ĆU DA PROVJERIM JER JE TO 200KM I MOGAO BIH BITI OŠTEĆEN DOK OVDJE SVE I DA SU LJDI POVJEROVALI DA JE OVO SVE MOJ DIZAJN ITD....NIKO NIJE OŠTEĆEN NITI ZAKINUT ZA NEŠTA

a nisam spomenuo ono tvoje zato što sam to već objasnio al vidim ne popuštaš.
Drugo prijatelj ti mene blatiš a ne ja sebe.

Vidim da si toliko uporan da istjeraš svoje da me to uveliko zabavlja i NEPRAVI se pametan molim te
ako si pročitao moje prvo objašnjenje ja sam rekao da sam kriv što nisam bolje pojasnio šta radim jer nisam vjerovao da će se ovako razvuči, i da sam se izvinuo ako sam koga pokrao,uvrijedio ili nedaj bože pokušao izofirati na ovom forumu.

DRUGO VIDIM DA SI DUŽE OVDJE OD MENE I DA IMAŠ VEĆU REPUTACIJU PA JE LOGIČNO DA SU LJUDI VIŠE NA TVOJOJ STRANI ŠTO JE UREDU ALI NEMOJ DA TI TO BUDE DODATNI POGON DA PIŠEŠ OVAKVE NEBULOZE.

NIJE MI CILJ BITI NEKI NEPOPULARNI LIK OVDJE NITI VODITI UMNE DEBATE JER VJERUJ IZGUBIĆEŠ.

POZZ
 
SINA KRALJU! :)

jesi li ti i ako nisi trebas u advokate/odvjetnike.hehe,bas si cojeka otreso u ovoj maloj prepirki,konverzaciji ili sta vec.

hahahha,a fazon sa bankom i pistoljem :lol:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
SINA KRALJU! :)

jesi li ti i ako nisi trebas u advokate/odvjetnike.hehe,bas si cojeka otreso u ovoj maloj prepirki,konverzaciji ili sta vec.

hahahha,a fazon sa bankom i pistoljem :lol:

Hehe... Mama mi je pravnik...pa sam od nje to pokupio... :)

Nema razloga da se prepucavam vise sa d1x1... On koliko je navalio lagati, sam je povjerovao u svoje lazi...

Uglavnom da kazem jos koju...
d1x1 je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ak si ukro sram te bilo,ak si radio svaka cast;)

HAHAHAH UKRO NISAM RADIO JESAM
DOBIO SAM NEKAKAV CRTAĆI PRIBOR ZA DIZAJNIRANJE PA PROBAO

Ovo si napisao, pise citko, da si rekao da si sam radio, da nisi ukrao... Ne znam kakvo drugo objasnjenje ima za ovo, posto je ocito da nisi sam radio i da si ukrao... Cista laz... Ne moze biti i crno i bijelo... Jer je to vec sareno...:lol:

Uglavnom ovo su bila samo moja dva primjera, iz kojih si ti trebao shvatiti, da neki ljudi provjeravaju i informacije koje dobijaju, jer im je jednako vazno da li u glavi pohranjuju nesto sto je vrijedno, kao i taj kusur koji je svima bitan... Prica sa bankom je smjesna kao i ova tvoja ovdje....

Sto se tice blatenja, mislim da ti igras u korist svoje stete... A ja ti tu sluzim kao asistent.... :lol:

Nemam ja namjeru da se "debatim" (debatujem) sa tobom....:icon_biggrin: Zato ti skidam kapu i kazem: extra su ti crtezi... Pa uzivaj, ako ti nesto znaci sto ce ti se neko diviti za nesto tudje, bez obzira koliko to kratko trajalo...
 
Član
bulex je napisao(la):
jebes ima mamicu francusku.... trebo si igrati chelski...

ma joj, zahebala me ona cura u kladari. dala ponudu od nedjelje :D i kad sam doso kuci da vidim igra celzi, a ne sjecam se da sam ga vidio u ponudi, i onda htio provjerit neke rez koji su vec poceli, kad vidim nema nista, sve mi NED :D

i beze odvezo rodjaka kuci, i beze odigram ovaj listic da imam sta pratiti. vecina utakmica pocela bila. tak da...

a maloprije vidim na ovom listicu sto sam to juce odigro, da mi je pogresan par kucala. umjesto valencije, kucala racing - deportivo 1 hehehhe
i ovaj napoli-juve 1 mi je ona pogrijesila, ja stavio bio x2, haj reko necu mjenjat, mozda bude nafake hehehhehehe :D
 
Član
AH SRCE MI JE ISPUNJENO
NEZNAM ŠTA BIH BEZ TOGA MOŽDA POKUŠAO OPLJAČKATI BANKU ZA 2 MIL. EURA AL STANI MOŽDA BIH PRVO KAD BIH OPLJAČKAO I DALJE OSTAO U BANCI I BROJAO JER MI JE MOŽDA DALA 1,9 MIL.
EURO PO EURO ŠTAŠ.
BANKA JE BILA SMIJEŠNA AL NAŽALOST NE U TVOJU KORIST..
A TO ZA BLATNJENJE:
AKO JE OBJASNITI O ČEMU JE RIJEČ I IZVINUTI SE BLATNJENJE SAMOG SEBE ONDA SE GUŠIM U BLATU PRIJATELJU.
A TO ZA POHVALU MI ZNAČI KOLIKO I ZA OVE GLUPOSTI KOJE PIŠEŠ========0
TI NEMAŠ NIŠTA DRUGO NEGO DA SE POZIVAŠ NA TAJ POST
I NISAM UKRAO CRTEŽE VEĆ IH SKINUO.
JOŠ NEŠTO ZA KRAJ
ZBOG TAKVIH KAO ŠTO SU KO TI I RASTJERAĆETE NORMALAN NAROD SA OVOG FORUMA KOJI JE OVVDJE DOŠAO DA SE DRUŽI A BOG DAO I NEŠTO PAMETNO NAUČI.
TI MENE OPTUŽUJEŠ ZA NEŠTA A SAM SI ME NAPAO IZVAN GRANICA OVE TEME.
I PRIJATELJU OVO NIJE DEBATA NEGO "ONE MAN SHOW"!!!
 
Član
ovo je smijesnoooooooooooooooo :lol:

de ba ljudi, ptice, cvijece, ljubav HAHAHAHHAHA
joj admini, admini, sta vi radite, sram vas bilo. nema vas kad vas narod najvise treba. kad su izbori za admine heheheh
mozda bi pred izbore poceli sta radit :D:lol:
 
Član
d1x1 je napisao(la):
AH SRCE MI JE ISPUNJENO
NEZNAM ŠTA BIH BEZ TOGA MOŽDA POKUŠAO OPLJAČKATI BANKU ZA 2 MIL. EURA AL STANI MOŽDA BIH PRVO KAD BIH OPLJAČKAO I DALJE OSTAO U BANCI I BROJAO JER MI JE MOŽDA DALA 1,9 MIL.
EURO PO EURO ŠTAŠ.
BANKA JE BILA SMIJEŠNA AL NAŽALOST NE U TVOJU KORIST..
A TO ZA BLATNJENJE:
AKO JE OBJASNITI O ČEMU JE RIJEČ I IZVINUTI SE BLATNJENJE SAMOG SEBE ONDA SE GUŠIM U BLATU PRIJATELJU.
A TO ZA POHVALU MI ZNAČI KOLIKO I ZA OVE GLUPOSTI KOJE PIŠEŠ========0
TI NEMAŠ NIŠTA DRUGO NEGO DA SE POZIVAŠ NA TAJ POST
I NISAM UKRAO CRTEŽE VEĆ IH SKINUO.
JOŠ NEŠTO ZA KRAJ
ZBOG TAKVIH KAO ŠTO SU KO TI I RASTJERAĆETE NORMALAN NAROD SA OVOG FORUMA KOJI JE OVVDJE DOŠAO DA SE DRUŽI A BOG DAO I NEŠTO PAMETNO NAUČI.
TI MENE OPTUŽUJEŠ ZA NEŠTA A SAM SI ME NAPAO IZVAN GRANICA OVE TEME.
I PRIJATELJU OVO NIJE DEBATA NEGO "ONE MAN SHOW"!!!

Ti si gadno zastranio... Pa u Bosni su marke u opticaju....:lol:

Ja sam rekao sto sam imao, ti slobodno uzivaj u monologu dalje....;)

P.S.
Imam ja forumsku vizu, pa mogu i van granica ove teme...:icon_biggrin:
 
d1x1 : cojce ba nemas argumenata za dalju raspravu ocito je.

ne znam sto konstantno ponavljas tu "nisam ukro,vec skinuo",a cojk ti lijepo servira tvoj post u kojem kazes "ukro nisam,radio jesam".

pih,bizi ba,radije priznaj da si usro motku i da zavrsimo s tim.

njaa i ja se predajem!

pozdrav od mene za ovaj thread

p.s. d1x1:iskljuci caps lock kad pises;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top