Rucka od rucne kocnice

Rucka od rucne kocnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jel ko skidao rucku od rucne kocnice na autu passat 2001 god???
Nemerem nikako bem je
 

IGY

Član
mislim da je to sve u jednom komadu, pokusaj sa zadnje strane da ides prema naprijed
 
Član
Ma pokusao sam al nemere nikako, kod mene je onaj centralni greben sve izjedna, znaci naslonjac prednji je integrisan u sredisnju konzolu, i sad otvorim naslonjac za ruku, izvadim one predtince i dodjem do sajle od rucne i pokusao sam i tuda da to izvadim al nemoze nikako. Ima neki fazon, neki mozda sigurnosni cepic il sarafcici...
 

IGY

Član
jesi pokusao skalperom :lol:
salim se
trebala bi biti ko neka kopca, potrudi se malo bolje, zagledaj sa svih strana
 
Član
hahahah, jarana isto da si virio, al sam ja jos veci monstrum, meni je doslo da dabijem sarafciger i da ga adalamim po tintari (sarafciger)...
Ma vec mjesec dana se trudim i trudim i trudim... i nista, dosad sam trebao ostati trudan...
 
Član
onda ljepo provozaj se do ovlastenog vw salona i pocasti nekog nekom sitnom lovom i zavrsit ce ti to bez frke...
 

IGY

Član
BEGA je napisao(la):
hahahah, jarana isto da si virio, al sam ja jos veci monstrum, meni je doslo da dabijem sarafciger i da ga adalamim po tintari (sarafciger)...
Ma vec mjesec dana se trudim i trudim i trudim... i nista, dosad sam trebao ostati trudan...

jesi siguran da nisi trudan :lol:
 
Član
dogovorio sam termin kod ginekologa :)
Jebali su me u sve rupe, koja je bila plodna, neznam :D
 
Član
Igleda da cu i morati tako, ovlasteni servis i to je to... Samo me strah da mi ne skinu turbinu, rece to tako treba :p[/align]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top