ručica mjenjača

ručica mjenjača

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

lid

Član
evo jedno pitanjce,da li se moze odvojiti ručica od kože mjenjača od golfa 4,imam priliku uzet kožu s kromiranim rubom na dnu ali mi zao mijenjat ovu moju ručicu od 25 Years golfa??!!!!fala
 
Član
moze se odvojiti...normalna stvar

imam ja skinutu rucicu od golfa 4 ali mi se nije dalo zezta s skidanjem
 
Član
Mislim da je slično kao u pasata, kolega skidao neki dan, nije teško. I ja tražim tako nekakvu kožu, u VW servisu je 'boli glava'.
 
Član
ja sam skino svoju origigi pa stavio jednu aftermarket pa sad stavio drugu... samo sto ces muda odrati... da to uradis bez da poderes... kozu onu
 

lid

Član
bulex je napisao(la):
ja sam skino svoju origigi pa stavio jednu aftermarket pa sad stavio drugu... samo sto ces muda odrati... da to uradis bez da poderes... kozu onu

zato i pitam da ne poderem kozu jer se ova moja jos dobro drzi
 
Član
lid je napisao(la):
bulex je napisao(la):
ja sam skino svoju origigi pa stavio jednu aftermarket pa sad stavio drugu... samo sto ces muda odrati... da to uradis bez da poderes... kozu onu

zato i pitam da ne poderem kozu jer se ova moja jos dobro drzi

najbolje ti je otidji kod nekoga.. jbg... kod nas ima u tz momak.. koji bi to mogo odraditi.. koje se bavi dijagnostikom i tako tim stvarima kod sebe kuci... nece ti naplatiti mnogo... bolje je da se neko bavim tim ko se vec bavio... nego da ti poderes kozu
 

lid

Član
bulex je napisao(la):
lid je napisao(la):
bulex je napisao(la):
ja sam skino svoju origigi pa stavio jednu aftermarket pa sad stavio drugu... samo sto ces muda odrati... da to uradis bez da poderes... kozu onu

zato i pitam da ne poderem kozu jer se ova moja jos dobro drzi

najbolje ti je otidji kod nekoga.. jbg... kod nas ima u tz momak.. koji bi to mogo odraditi.. koje se bavi dijagnostikom i tako tim stvarima kod sebe kuci... nece ti naplatiti mnogo... bolje je da se neko bavim tim ko se vec bavio... nego da ti poderes kozu
tako ce i biti,probao sam malo to skidat i skonto da je zaj*ano,i ona je šelna nekako dosta tvrda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top