RS Turbo nove fele

RS Turbo nove fele

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
2004316922595527734_rs.jpg


2004391672140922879_rs.jpg


2004399760043441596_rs.jpg


2004363413829100801_rs.jpg
 
Član
RE: RS Turbo  nove fele

almir_gr je napisao(la):
@ trizex, na ovom plavom fordu jeli te zeza policija radi ove prednje tablice?

nije to njegov ford vec od poznanika al bitne su felge... a trile mogo si malo vecu sliku ubacit :)
 

mgm

Član
felge su extra samo nikako ne kontam sto ih farbate u crno??? to mi je totalno bezveze... i ne vide se kako treba... fakat ne kontam taj fazon?! :icon_confused:
 
Član
RE: RS Turbo  nove fele

@almir, zezaju, redovno :) istina,nisu odavno, al jedno vrijeme je bilo svaki drugi dan :)

@pike, kakav poznanik, to je Forrado :D od mog bracike svercera zidovskog :):):) a za sliku sam se potrudio :D
 
Legend
mgm je napisao(la):
felge su extra samo nikako ne kontam sto ih farbate u crno??? to mi je totalno bezveze... i ne vide se kako treba... fakat ne kontam taj fazon?! :icon_confused:

1. Zato sto za svoje pare radim sta hocu.
2. Zato sto mi je auto bilo pola crno pola crveno i sto sam prethodno to uradio u PS i perfektno je izgledalo.
 

mgm

Član
daki je napisao(la):
mgm je napisao(la):
felge su extra samo nikako ne kontam sto ih farbate u crno??? to mi je totalno bezveze... i ne vide se kako treba... fakat ne kontam taj fazon?! :icon_confused:

1. Zato sto za svoje pare radim sta hocu.
2. Zato sto mi je auto bilo pola crno pola crveno i sto sam prethodno to uradio u PS i perfektno je izgledalo.

ma boli mene *****, radi ti sta hoces, nisam imenovao samo tebe, nego uopsteno govorim da mi je bezveze farbat felge u crno ili u boju auta.... ;)
 
Član
RE: RS Turbo  nove fele

misljenja se razlikuju,dosta proizvodjaca u ponudu sad stavlja felge sa crvenim krakovima,bijelim,zlatnim,crnim,poliranim onakvim ovakvim...zasto kupiti druge felge kad mozes homemade odraditi isto :)
 

mgm

Član
to jest stvar ukusa i o tome se neda raspravljati, al eto moje misljenje je da felge treba da istaknu auto, a ne da budu neprimjetne...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top