rs tdi

rs tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jel ova bila u subotu u Sa :icon_question: mislim da sam je vidio na parkingu na vjecnici...
 
Član
italiano je napisao(la):
GTI TDI clan, uredu za ove najnovije generacije gdje je fabija rs u izvedbi samo sa 1.4 tfsi benzincem, ali starije fabije rs ne postoje kao benzinci..postoji 2.0 koja nema veze ssa rsom moze samo biti neki sportski paket opreme..ja vec godinu pokusavam uvesti fabiu rs da valja ali nemogu je naci i postoji samo tdi.
http://www.autoweb.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=2139:fabia-rs-bez-dizela&Itemid=97. nevazno potpuno ovdje se samo moze reci sve najbolje za covjekovo auto..jos jednom SAVRSENSTVO
upravu si, ta starija samo TDI RS ;)
 
Član
@ bucky_mb@yahoo: odlično objašnjeno ;)
Još bi samo dodao da cijene u Njemačkoj za RS TDI su identične kao i kod nas u HR.
RS TSI(mašina iz golfa GTI) je nešto i povoljniji od diesela...(26886 eura)

@italiano: točno...postoji samo varjanta diesela RS TDI (130ks)i teško ih je pronaći da su "dobre" a i cijena im je dosta visoka.Radije si nabavi ovu sa 1.9tdi s 101ks +chip pa će ić kao RSica..čak i bolje:D
Inače u HR mislim da je regano samo 6 Fabia 2.0 (115ks) od njih 6 za dvije znam :lol: (u jednoj se i vozio:icon_biggrin:)


al ova gore o prvom postu je doslovce Zvijer ;)
 
Član
i ja mislim da je 170ks, dizel verzija...a benzin 200...

Ovu sam vidio u Brckom prije nekih 10-15 dana na parkingu, valjda je to ta :)
 

OCT

Član
čipiranje je u planu cim sunce izviri

RS TDI 170KS
RS TFSI 200KS
postoji octavia RS 1 samo u benzinskoj izvedbi,a novi modeli dizel i benz


hvala na pohvalama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top