Ron Dennis Bugatti Veyron Je Obicno Smece

Ron Dennis Bugatti Veyron Je Obicno Smece

erol_brcak je napisao(la):
Koenigsegg fakat smece,jbt ja znam nabrojat tri slucaja kad se na testiranju izvrno zbog lose aerodinamike na velikim brzinama,cak je i svemocnog Stiga zaj*o xD

e,j*iga.....sad smece....j*iga druze kako mozes reci za koenigegg-a da je smece,sto nevolim ovakve komentare....ja nebi rekao za ladu nivu da je smece a ti kazes da je auto od 750000 Eura smece...dao bi ti gace sa guzice da slikas ili provozas jednog...pretjerujes i to debelo!!!!!!
cuj bogati...Koenigsegg fakat smece.....
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!

Death_beat je napisao(la):
ron dennisu treba reci sljedeci put kada bude nesto htio reci prvo da se posavjetuje sa strucnjacima na bhtuningu..sta on zna..

2X potpis :D
 
Član
Mclaren je bio,i ostao super auto.
Veyron jeste super auto,ne zezajte džaba.Valja golf 2 ,a nevalja on,vala baš.
Koenigsegg smeće,ovo je jbt najgora izjava do sada.To auto drži makar jedan svetski rekord:)
Najveća ikada snimljena brzina sa policijskim radarom:)-Top Gear
 
erol_brcak je napisao(la):
Koenigsegg fakat smece,jbt ja znam nabrojat tri slucaja kad se na testiranju izvrno zbog lose aerodinamike na velikim brzinama,cak je i svemocnog Stiga zaj*o xD

Onda bi trebao znati da su kasnije dodali spojler pa je sve ostalo na mjestu ;)
 
Član
" Sto bih se informisao kad mogu i ovako gluposti valjati i izgledati pametan, nekome. "
politika mnogih ovdje ;)
 
MTR je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Uz to Veyron je toliko ekskluzivan da koristi farove od Passata :D

NEMAS TI POJMA......IDI NA VOCARSKI FORUM!!!!!


:D

jutros kalemio na ashlamu daljinsko centralno pa cemo vidjet sta je ispalo :D

jel "Meta sistem",kod mene na Jabukama flipflop protiv tonje,jutros mi majstor nanijeo...

MTR je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
To, raja, samo kenjajte.:D

:lol::lol:

mislim da je Saleen S7 TT za sva ova auta kralj :D





idemo dalje :lol:

Potpis,i ja se slazem...
 
Član
eeee, umal da ti odgovorim, al onda bi me banovao zato sto komentarisem rad admina heheheh :lol: htio si me ufatit na foru... ccc jeste i vi admini pokvareni :D
 
Top