Rockford Fosgate Punch 500a2

Rockford Fosgate Punch 500a2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U svakom slucaju je kvalitet pojacala i inace opreme Rockford Fosgate za svaku pohvalu,trebalo bi da kombinacija te dvije komponente skida tablicu sa gepeka,jer vidis da je raspon radne frekvencije pojacala nesto nizi nego zvucnika,stoga mislim da ce se pojacalo lako nositi sa zvucnicima pogotovo u podrucju dubljih basova i da ces u kombinaciji sa dvo ili trosistemcima imati savrsen zvuk...KUPUJ-moj je savjet...
 
Član
eeee fare jesi zlocast :dojke: ... ima ovdje par bisera sad al aj necu nikog imenovat :lol: ... vjerovatno ce neko drugi to uradit umjesto mene ionak iovak :cool: ...
 
Član
Sky je napisao(la):
kako mislis fazu na stubovima? ako nije frka da malo pojasnis. spajao sam kao i do sada sve,mada mi na ovom bridge radi samo na ++ a ne na +-. da nije slucajno u tom caka?

oba zvucnika moraju biti u fazi. provjeri kako je povezano. ovdje imas objasnjenje. www.bcae1.com/images/swfs/speakerphase.swf

takoder provjeri sve filtere na pojacalu jesu li dobro podeseni.
 

Sky

Član
hvala svima na savijetima!! nastimao sam ih da budu u fazi i stvarno udaraju za svaku pohvalu, pojacalo me odusevilo. juce kad mi ga je lik pokazao, kad sam otisao po njega, nisam ni pomisljao da je toliko jaka stvar, tako da vjerujem da covjek nije ni svjestan sta je prodao za 50 km... :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top