Rimac Automobili Isporucili Kupcu Prvi Automobil

Rimac Automobili Isporucili Kupcu Prvi Automobil

Član
dzinn16v je napisao(la):
Svaka mu cast...decko je napravio nesto sto cijela Bosna skupa nece nikada...
Treba da mu svi skinemo kapu,i podrzimo ga kao prvo jer je nas zemljak ako nista...ali ne mora mi smo takav narod da jednostavno nemozemo podnijeti da je netko od nas uspio u zivotu pa se onda cijeli ovaj topic,forum i cijela drzava svodi na pljuvanje i ismijavanje....
Bolje da se zapitamo sta smo to mi napravili osim sto kucamo po tipkovnici....

Ti očigledno ne shvataš o čemu se radi:icon_question:

Niko njega ne pljuje, ali gdje su konkretni podaci o automobilu, snaga, obrtni moment, ubrzanje, gdje je bilo koji test koji to dokazuje,...? Kontaš?
Meni je i dalje u mislima ona cifra od par hiljada Nm obrtnog, a evo Mercedes ne može da se izbori sa preko 1100Nm, a da ne polomi sve što se polomiti može.
Gdje je ta testirana autonomija od par stotina km više od najboljeg trenutno el. vozila na planeti, gdje su ostala mjerenja,...?
Niko ne osporava da je momak mlad, ima perspektivu, znanje i sve uslove da stvori veliki uspjeh u ovom poslu, JA MU ISKRENO ŽELIM SVU SREĆU U TOME, nisam ga pljuvao, ali mi je bezveze bilo kad sam pročitao prve podatke i najave, to ni Chuck Norris za volanom ne bi uspio postići.
Stvar je samo u tome, treba biti realan i ne pretjerivati u hvalisanju samog sebe, ako posao obaviš kako treba, hvaliće te svi, a ovako ispada da pljujemo, naprotiv, svaka tebi, Mate, čast.;)
 
Vjerovatno ce i ti podaci izaci na vidjelo...do tada netreba omalovazavat covjeka i usporedjivat ga sa Chuck Norrisom:D

Mozda jos jednom pobije nasu teoriju kao i svaki put do sada.
 

MTR

Član
OggyBoy je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Svaka mu cast...decko je napravio nesto sto cijela Bosna skupa nece nikada...
Treba da mu svi skinemo kapu,i podrzimo ga kao prvo jer je nas zemljak ako nista...ali ne mora mi smo takav narod da jednostavno nemozemo podnijeti da je netko od nas uspio u zivotu pa se onda cijeli ovaj topic,forum i cijela drzava svodi na pljuvanje i ismijavanje....
Bolje da se zapitamo sta smo to mi napravili osim sto kucamo po tipkovnici....

Ti očigledno ne shvataš o čemu se radi:icon_question:

Niko njega ne pljuje, ali gdje su konkretni podaci o automobilu, snaga, obrtni moment, ubrzanje, gdje je bilo koji test koji to dokazuje,...? Kontaš?

boli njegaa takija , uvalio je auto za 1,4 Miliona , pa da ima 20-jest:D konja sta ga briga
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Svaka mu cast...decko je napravio nesto sto cijela Bosna skupa nece nikada...
Treba da mu svi skinemo kapu,i podrzimo ga kao prvo jer je nas zemljak ako nista...ali ne mora mi smo takav narod da jednostavno nemozemo podnijeti da je netko od nas uspio u zivotu pa se onda cijeli ovaj topic,forum i cijela drzava svodi na pljuvanje i ismijavanje....
Bolje da se zapitamo sta smo to mi napravili osim sto kucamo po tipkovnici....

Ti očigledno ne shvataš o čemu se radi:icon_question:

Niko njega ne pljuje, ali gdje su konkretni podaci o automobilu, snaga, obrtni moment, ubrzanje, gdje je bilo koji test koji to dokazuje,...? Kontaš?
Meni je i dalje u mislima ona cifra od par hiljada Nm obrtnog, a evo Mercedes ne može da se izbori sa preko 1100Nm,

Nije u tome stvar nego o matematici ;) neko mozda moze napraviti poluosovinu koja drzi 500000 tona,to cu povjerovati,napredni materijali itd,ali matematika je neumoljiva,ako neko kaze da je otkrio da jedan Cm nije 10 mm onda bogme mora to dobro dobro obrazloziti.Niko ne pljuje,rekao sam mu sto je i istina ,auto nema 3500 Nm kako je predstavljeno nego 1600 sto je ok uz 12 000 okretaja motora,malo je mate digao Nm radilice(rotora motora) zato jer vecina (90 %) autopublike ne konta njihovu bitnost,odnosno nebitnost zapravo,pa svrsava na njihov nebitni iznos na radilici.Podiao je tu cifru er su oni Nm danas u modi isto kao sto su nekada bili okretaji a zapravo kilowati su jedini bitni .
 
Top