RICHARD BURNS RALLY

RICHARD BURNS RALLY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
evo jedan prijedlog od mene...dakle naslov kaze RBR najrealniji rally ikad napravljen proizveden je 2004 a jos uvijek je najbolji i najnoviji rally....dakle online igranje preko plugina je vrh....a sto se automobila tice od zastave yugo,pa do C4 wrc...ako iko ima zelju da to proba vozit moze mi se javit pa da malo pojasnim to ubacivanje auta u igru....dakle PUNO ZIVACA I SRECE ko to bude igrao;)
 
Član
auuuu, pored LFS i GTR2 najomiljenija simulacija voznje
pohvalicu se i jednom G25-icom zakacenom na komp... :) :icon_redface:
 
Početnik
skyline je napisao(la):
auuuu, pored LFS i GTR2 najomiljenija simulacija voznje
pohvalicu se i jednom G25-icom zakacenom na komp... :) :icon_redface:

ma rbr je zakon simulacija do jaja perfekcionizam,samo steta ja nemam volan pa se patim na tast..:icon_cry:
 
Član
maaaajkee tii :(
pa kako uspevas da vozis rbr preko tastature??????
ja sam pokusao davno kad sam nabavio igru, izginuo u prve 3 krivine i odustao dok nisam kupio prvi volan
 
Početnik
skyline je napisao(la):
maaaajkee tii :(
pa kako uspevas da vozis rbr preko tastature??????
ja sam pokusao davno kad sam nabavio igru, izginuo u prve 3 krivine i odustao dok nisam kupio prvi volan

ozbiljno uspjevam nekako patim se...uglavnom od 160-170 vozaca ja budem 25-30 prosjek sa evo IX

evo jedan video davno postavljen,imam jos dosta boljih ali me zaj*aje FRAPS...pa nemogu snimati uglavnom evo pogledajte voznjau sa PUG-om 106

http://www.youtube.com/watch?v=FhqPTr14mLI
 
Početnik
tomislav_amg je napisao(la):
Ja sam stavio da se skida:icon_smile:

to je bitno....ali samo puno punooooo zivaca i strpljenja ces trebat...dakle greske nesmije da bude bas kao i u stvarnosti

a kad skines javi mi pa da ti dam link za download auta..(evo IX,C4,focus WRC,pug 106,205,306,307,206..........uglavnom automobila na pretek....;)
 
Član
@tomislav_amg -spremi se za ljubav na prvi pogled, ali ti od srca savetujem da se iscimas za bilo kakav volan
i od srca ti preporucujem LFS, trenutno realnije od toga ne moze da se nadje

@Lija - brate, super tebi ovo ide. Nista na volanu ne moze brze da se proveze, a posebno sto si ti nastrebao stazu
ali zato filing u odnosu na dugmice..... :) priceless
 
Početnik
ma samo treba slusat suvozaca i punu koncentraciju na stazu usmjerit i sve je OK...:123:
 
Član
hehe, cim sam poceo da radim pre 2 ipo godine, ispunio sam sebi san, skupio eggz i kupiio ga
i da kucnem u drvo i danas slusa bez greske, a dozivljaj je ufff

@Lija - ma znam, bez toga ne moze da se vozi, al kako da slusam onog mrsimooda kad mi kaze left-right, a ono prva desna pa leva
 
Početnik
skyline je napisao(la):
hehe, cim sam poceo da radim pre 2 ipo godine, ispunio sam sebi san, skupio eggz i kupiio ga
i da kucnem u drvo i danas slusa bez greske, a dozivljaj je ufff

@Lija - ma znam, bez toga ne moze da se vozi, al kako da slusam onog mrsimooda kad mi kaze left-right, a ono prva desna pa leva

ma da zna nekada da slaze malo....ali ipak dosta pomaze bez njega nema pricee
 
Član
ma naravno
gde mozes da znas koja je sledca krivina dok u francuskoj vozis pun gas svestan da ti 50cm levo desno znaci jezivo prevrtanje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top