Rice burner

Rice burner

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jel vam poznat termin " ricer" .. obicno sluzi kao pogrdni naziv za tunirana auta.,uglavnom japanska..ali ta auta su obicno neukusno napucana..velika krila,upadne boje,preruzne body kits lonce umjesto auspuha..takvi daju pogresnu sliku pravog auto tuninga..
ima i u bosni ricer-a.. "napucane golf dvojke, stare bmw trojke,opel kadeti (znate vrlo dobro o cemu pricam :) )
 
Legend
Skuzio sam taj naziv prije nekoliko godina unazad, imam prijateljicu u USA, pa tako da znam o cemu se radi. Obicno su to kompletni idioti.
 
Član
ja sam tek nedavno skuzio o tom nazivu, aj recimo priej godinu ipo, kad sam se poceo vise zanimati za auto tuning....dotad sam ih zvao po balkanski- Cobanin :D
 
hahah ma i ja sam ono nedavno sazno za to reko sta rice koji qrac..kontam da ne treba race pa se svi ono zajebavaju :) i kako sam stalno to primjecivo odem na wikipediu i skratim si muke :)
 
Član
Saznao sam i ja nedavno, prije otprilike 20-tak sec, dok sam procitao ove postove :D
Covjek uci dok je ziv! :D
 
legionar je napisao(la):
Saznao sam i ja nedavno, prije otprilike 20-tak sec, dok sam procitao ove postove :D
Covjek uci dok je ziv! :D

heh pa naravno zato sam i postavio ovu temu za one koji ne znaju da ih prosvjetlimo :) jer nisam ni ja donedavno znao
 
Legend
nije samo da se kod nas voze,vec tamo i gdje ima vise boljih stvari za auto,opet imas majmuna........
a vidi ovog zadnjeg ,spoiler neonski hahahahhaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top