Rezultati Osijek Street Race Show No.5 11. i 12.9.2010

Rezultati Osijek Street Race Show No.5 11. i 12.9.2010

Član
Mrva je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Samo mi je žao što Marinovoj Calibri nije izmjereno vrijeme u subotu koliko sam razumio krenuo je na RL sa Bastom koji je išao 11.2 a Cali bila 5 dužina ispred njega :D

Nedjelja pobjednik 11 klase sa vremenom auta 10.9 BEZ nitra i na 2 bara. Kasnije išao probati na 2.7 bari al nije uspjela progutati 120 KS nitra pa Marin nije htio forsirati.

Eto malo info o Cali ;)
Boga mi, sudeci po vremenima tvoj komentar zvuci pretjerano..
Mozda i ja grijesim, samo kazem ono sto vidim ovdje, na pisti nisam bio :)

Ja jedino mislim da je to "Možda" u tvojoj rečenici suvišno ;) ako hoćeš da ću ti ja Marinov broj pa upitaj to mi je on osobno rekao :) ili pitaj Baste još lakše ;)

Čuj pukao ga grom :) e svašta, al svaka mu čast odličan posao ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
krenuo je na RL sa Bastom koji je išao 11.2 a Cali bila 5 dužina ispred njega :D

5 duzina u 11 klasi na izlaznim brzinama koje oni imaju (u racunici sam uzeo 220 km/h), a idu oni i brze, ti je vrijeme od 0.3 sec. Ako uzmemo da je Marin krenuo jos na RL :icon_question:, tako da je to debelo ispod onog sto je i sam Marin ocekivao od Calibre, ali ne sumnjam da ce oni to srediti i da ce Cali poletjeti kako treba, jer potencijala ima i viska ;)

Nemoj pogresno shvatiti moj komentar, nemam nista protiv tebe ni tvog komentara, a ni protiv Marina i njegove Cali, naprotiv sa njim sam extra dobar, on mi je i narucivao klipove za moj auto i zahvaljujuci njemu prosao sam jeftinije nego bilo gdje drugo i kazem, siguran sam da ce oni rijesiti sve "probleme" koje imaju ...
 
Član
Ja Goca govorim za ono sto ja vidim.. a to je ova lista koju je Sejo postavio. Kao sto Topic rece, nesumljam da ide jako dobro i da joj to nije kraj al onako kazem, nis specijalno :)
 
Član
taj elektro automobil!
nije mu mjesto na raceu!
ipak je to sport oktana a,ne struje!
gdje je tu car?
nek on brate mili ide u krsko pa nek tamo vozi do mile volje!
 
Član
MADA FAKA je napisao(la):
taj elektro automobil!
nije mu mjesto na raceu!
ipak je to sport oktana a,ne struje!
gdje je tu car?
nek on brate mili ide u krsko pa nek tamo vozi do mile volje!

Momak ne krši pravila... i to je street auto... nije svemirski brod :)
 
Član
mtopic je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
krenuo je na RL sa Bastom koji je išao 11.2 a Cali bila 5 dužina ispred njega :D

5 duzina u 11 klasi na izlaznim brzinama koje oni imaju (u racunici sam uzeo 220 km/h), a idu oni i brze, ti je vrijeme od 0.3 sec. Ako uzmemo da je Marin krenuo jos na RL :icon_question:, tako da je to debelo ispod onog sto je i sam Marin ocekivao od Calibre, ali ne sumnjam da ce oni to srediti i da ce Cali poletjeti kako treba, jer potencijala ima i viska ;)

Nemoj pogresno shvatiti moj komentar, nemam nista protiv tebe ni tvog komentara, a ni protiv Marina i njegove Cali, naprotiv sa njim sam extra dobar, on mi je i narucivao klipove za moj auto i zahvaljujuci njemu prosao sam jeftinije nego bilo gdje drugo i kazem, siguran sam da ce oni rijesiti sve "probleme" koje imaju ...

Znam ja da si ti prošao jeftinije i znam da ti je Marin pomogao i neka je, meni je to drago čuti ;) niti ću shvatiti pogrešno niti mislim da ima potrebe za tim.

I naravno da to nije to što se tiče Calibre ja sam samo prenio šta je čovjek meni rekao ništa drugo, koliko je to vremenski nemam pojma niti je bitno.

A ovi što nešto pretpostavljaju na osnovu ničega imaju samo :)
 
Top