REVO tuning

REVO tuning

Član
Dragi prijatelji,

Ako je neko zainteresovan za REVO chip tuning želim da vam kažem za super ponudu i svoje lično iskustvo sa "RS Performance" - ovlaštenim REVO dilerom iz Zagreba i Zadra. Trenutno imaju sajamski popust 25% na kompletan program tuninga pa tako i mape za tuning motora. Popust se ostvaruje uz letak sa sajma, a ja sam pokupio nekoliko letaka pa ako je neko zainteresovan mogu mu dati letak. Momci su čak rekli ako bi bilo 5-6 zainteresovanih da bi oni došli u BiH gdje dogovorimo.
Inače, ko nije upućen, REVO je jedna od vodećih firmi za tuning VAG i ford vozila. Ja sam čipovao škodu octaviu, 2.0 TDI 150 ks DSG, na 190 ks i 435Nm i auto se preporodio, fantastično ide a sve je urađeno samo preko OBD-a.
Na ovom linku možete pogledati šta REVO nudi za vaš auto: http://www.revotechnik.com/revo-products
Ako ima zainteresovanih javite se da vam dam letak i spojim sa ljudima ako treba.
 
Član
Moja octavia je 2014. god. 2.0tdi dsg, cijena je bila 400€, sa sajamskim popustom bi bila 300€.
 
Danas u mostaru prodje neki fin mk4 s opasnim zvzdanjem turba I specificnim zvukom blow ofa...
Na prozoru ugledam tu malu naljepnicu revo...
 
Član
Ija sam isto izabrao Revo za moju A6 3.0TFSI , promjena za manju remenicu kompresora i nova mapa sad imam oko 430KS original 300KS i uradio sam stronic software kod njih. Sve preporuke za REVO :)
 
Top