Reputacija

Reputacija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
ima pravilo al ko ce i to pratiti i kaznjavati
REPUTACIJE CLANOVA FORUMA

bhtuning team

-Postovani clanovi foruma, reputacije se ponovo vracaju (bile su ukinute) jer reputacija sluze za ocijenjivanje necijeg rada i boravka na forumu.
-Reputacije su pozitivne i negativne, zavisi ko sta zasluzi.
-Nije fer da stalni i tek pridosli clanovi imaju skoro istu reputaciju.
-Posto se vec desavalo da novi clan dobije odmah reputaciju tj.
pojedini imaju vecu reputaciju nego broj komentara uvodi se novo pravilo:

1. novi clan ne moze biti ocijenjen pozitivnom reputacijom dok ne skupi najmanje 100 komentara na forumu (dobivene reputacije ce se brisati)
2. svak clan koji ne bude postovao ovu odluku bice kaznjen negativnom reputacijom (u slucaju ponavljanja greske dobit ce BAN na 30 dana)

-molim Vas da ocijenjujete prema zaslugama,
-sve reputacije su obrisane i pocinjemo iz pocetka (nije takmicenje)
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=789
 
Član
Ne uprati niko :icon_smile: jedino da kakvu zabranu stavite da se nemoze ocjenjivati ako nemas dovoljan broj postova il sl ;)
 
Legend
djavolica je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Nije baš po tome jel ti neko prijatelj ili ne već da li je po nečemu zaslužio od tebe,a onaj komentar služi da napišeš razlog.Eh sad kad bi mi svi morali pisati kompletne razloge u taj komentar bilo bi prosto nemoguće nekad.Pa svako ima neki svoj razlog i zašto ga onda ne poštovati?Dosta ljudi koji su dobili reputaciju od mene recimo i bez nekog konkretnog razloga napisanog su je dobili jer su je zaslužili nečim, a ne zato što nemam druge zanimacije.Dovoljno je napisati neki svoj razlog jer nekad čitavo obrazloženje ne bi ni moglo stati u taj komentar
Dobro nije uvijek ti meni ja tebi ali je gotovo u 80% slučajeva, a zaključak sam dobio gledajući po profilima zašto je neko od nekog dobio pozitivnu ocjenu. Većinom je ti si meni pa ću ja tebi ili evo neka imaš tj. po poznastvu a ne po zaslugama. Pozdrav

Zavisi kako kod koga, mada ima i tog naravno, al iskreno nije me pretjerano zanimalo da zagledam u to :D ima ljudi kojima sam ja dodala reputaciju a nisam dobila nazad ili koji su meni dodali a nisu dobili nazad, mada većinom to bude nekako uzajamnom nekom zaslugom pa isto bude vraćeno onom ko je dao al opet ko da je i to neko mjerilo.Jednostavno ide na račun toga što neko piše na forumu čime privuče nekome drugom pažnju za dodavanje te neke reputacije.Eh, ja smao ove zvjezdice gore još nisam skužila čemu služe, mada nisam se pretjerano ni trudila :D samo što vidim da većina ima 3 a neki 5-6 itd... :D

1 zvjezdica ti je kad imas 0 postova- pocetnik
2 zvjezdice do 50 postova- pocetni clan
3 zvjezdice od 50 do 1000 postova- clan
5 zvjezdica preko 1000 postova- aktivan clan
a preko 5 zvjezdica imaju samo moderatori tako sam bar ja zakljucio;)
 
Član
umene je ovo u reputaciju u većinom :D ,
hvala na pomoci .... ,trud se cijeni,PS majstor, hvala na pomoci. ,thx za pomoc ,
OD BULEXA :D za majstora sa misom u ruci.... i naravno vw krsh,svaka cast za ps i hvala puno ,
sto si mi pomogao ,itd,itd...................................................
 
Član
bravo...jer vidim dobijem negativno dzaba od nekog pametnjakovica koji ima citavih 0 postova, znaci nije uopste aktivan...
deyo, you are the man :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top