Reputacija

Reputacija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mene zanima kako se povećava reputacija tj. određuje? vidim neki imaju manje postova veću reputaciju(ne mislim direktno na sebe):icon_question: Npr. neki imaju 1000postova a reputaciju 40, a neki 2000postova reputaciju 20
 
Član
reputacija se povećava tako što klikneš na onaj zelen broj pored natpisa "reputacija" i tamo onda imaš "Rate user" i tu imaš pozitivne, negativne i neutralne bodove...:icon_smile:
 
Član
Broj postova nema veze,zavisi kakav si ko čovjek,pomažeš li,imaš li neki dobar projekat itd..Pa onda ljudi daju reputaciju,a ako samo spamaš,svađaš se i tako to,onda možeš imat i 10 000 postova ali reputacija ti neće biti velika :cool:
 
Član
jenny je napisao(la):
reputacija se povećava tako što klikneš na onaj zelen broj pored natpisa "reputacija" i tamo onda imaš "Rate user" i tu imaš pozitivne, negativne i neutralne bodove...:icon_smile:

to i ovo
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=789
 
Član
jenny je napisao(la):
reputacija se povećava tako što klikneš na onaj zelen broj pored natpisa "reputacija" i tamo onda imaš "Rate user" i tu imaš pozitivne, negativne i neutralne bodove...:icon_smile:


edo_16v je napisao(la):
jenny je napisao(la):
reputacija se povećava tako što klikneš na onaj zelen broj pored natpisa "reputacija" i tamo onda imaš "Rate user" i tu imaš pozitivne, negativne i neutralne bodove...:icon_smile:

to i ovo
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=789

Hvala to znači koliko imaš prijatelja da kliknu tolika ti je reputacija, nema direktno veze koliko su ti postovi korisni za forum(u prevodu)

Ok ,ali vidim da se to baš nepoštuje do kraja za to i jeste bilo pitanje na početku.

edo_16v je napisao(la):
jenny je napisao(la):
reputacija se povećava tako što klikneš na onaj zelen broj pored natpisa "reputacija" i tamo onda imaš "Rate user" i tu imaš pozitivne, negativne i neutralne bodove...:icon_smile:

to i ovo
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=789


Ok ,ali vidim da se to baš nepoštuje do kraja za to i jeste bilo pitanje na početku.
 
Član
To je istina, trenutno smo prezauzeti drugim stvarima pa nemamo vremena da "cistimo " reputacije ali doci ce i to sigurno na red.
 
Član
najcesce se reputacija daje zbog nekih glupih stvari, cast izuzetcima ali fakat nije po zasluzi vec onako ko na eurosongu ti das meni ja dam tebi i to bez nekog konkretnog razloga
 
N

nenad

Moje licno misljenje je da treba ukinuti reputaciju, mislim da nema neku funkciju.
 
Nije baš po tome jel ti neko prijatelj ili ne već da li je po nečemu zaslužio od tebe,a onaj komentar služi da napišeš razlog.Eh sad kad bi mi svi morali pisati kompletne razloge u taj komentar bilo bi prosto nemoguće nekad.Pa svako ima neki svoj razlog i zašto ga onda ne poštovati?Dosta ljudi koji su dobili reputaciju od mene recimo i bez nekog konkretnog razloga napisanog su je dobili jer su je zaslužili nečim, a ne zato što nemam druge zanimacije.Dovoljno je napisati neki svoj razlog jer nekad čitavo obrazloženje ne bi ni moglo stati u taj komentar
 

IGY

Član
djavolica je napisao(la):
Nije baš po tome jel ti neko prijatelj ili ne već da li je po nečemu zaslužio od tebe,a onaj komentar služi da napišeš razlog.Eh sad kad bi mi svi morali pisati kompletne razloge u taj komentar bilo bi prosto nemoguće nekad.Pa svako ima neki svoj razlog i zašto ga onda ne poštovati?Dosta ljudi koji su dobili reputaciju od mene recimo i bez nekog konkretnog razloga napisanog su je dobili jer su je zaslužili nečim, a ne zato što nemam druge zanimacije.Dovoljno je napisati neki svoj razlog jer nekad čitavo obrazloženje ne bi ni moglo stati u taj komentar

slazem se
 
Član
djavolica je napisao(la):
Nije baš po tome jel ti neko prijatelj ili ne već da li je po nečemu zaslužio od tebe,a onaj komentar služi da napišeš razlog.Eh sad kad bi mi svi morali pisati kompletne razloge u taj komentar bilo bi prosto nemoguće nekad.Pa svako ima neki svoj razlog i zašto ga onda ne poštovati?Dosta ljudi koji su dobili reputaciju od mene recimo i bez nekog konkretnog razloga napisanog su je dobili jer su je zaslužili nečim, a ne zato što nemam druge zanimacije.Dovoljno je napisati neki svoj razlog jer nekad čitavo obrazloženje ne bi ni moglo stati u taj komentar
Dobro nije uvijek ti meni ja tebi ali je gotovo u 80% slučajeva, a zaključak sam dobio gledajući po profilima zašto je neko od nekog dobio pozitivnu ocjenu. Većinom je ti si meni pa ću ja tebi ili evo neka imaš tj. po poznastvu a ne po zaslugama. Pozdrav
 
duleprof je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Nije baš po tome jel ti neko prijatelj ili ne već da li je po nečemu zaslužio od tebe,a onaj komentar služi da napišeš razlog.Eh sad kad bi mi svi morali pisati kompletne razloge u taj komentar bilo bi prosto nemoguće nekad.Pa svako ima neki svoj razlog i zašto ga onda ne poštovati?Dosta ljudi koji su dobili reputaciju od mene recimo i bez nekog konkretnog razloga napisanog su je dobili jer su je zaslužili nečim, a ne zato što nemam druge zanimacije.Dovoljno je napisati neki svoj razlog jer nekad čitavo obrazloženje ne bi ni moglo stati u taj komentar
Dobro nije uvijek ti meni ja tebi ali je gotovo u 80% slučajeva, a zaključak sam dobio gledajući po profilima zašto je neko od nekog dobio pozitivnu ocjenu. Većinom je ti si meni pa ću ja tebi ili evo neka imaš tj. po poznastvu a ne po zaslugama. Pozdrav

Zavisi kako kod koga, mada ima i tog naravno, al iskreno nije me pretjerano zanimalo da zagledam u to :D ima ljudi kojima sam ja dodala reputaciju a nisam dobila nazad ili koji su meni dodali a nisu dobili nazad, mada većinom to bude nekako uzajamnom nekom zaslugom pa isto bude vraćeno onom ko je dao al opet ko da je i to neko mjerilo.Jednostavno ide na račun toga što neko piše na forumu čime privuče nekome drugom pažnju za dodavanje te neke reputacije.Eh, ja smao ove zvjezdice gore još nisam skužila čemu služe, mada nisam se pretjerano ni trudila :D samo što vidim da većina ima 3 a neki 5-6 itd... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top