reputacija-prijedlog

reputacija-prijedlog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja puno serem?:icon_rolleyes:

:lol::lol:

Andele od mene ćeš dobiti 2 minusa i 3 plusa:D

Po meni je reputacija okej. Čisto da se nekome upišeš u spomenar i kažeš svoje mišljenje o njegovim postovima;)
 
Član
hahahha kakva ba reputacija, svi znaju kako se to daje. bas ces na osnovu nje kupoprodaju vrsit... :D

npr zela i ja se volimo i podijelimo medjusobne minuse onako bratski. jel to mora znacit da smo losi u kupoprodaji :D ili ako neko ima puno pozitivne reputacije iz ko zna kojeg razloga on je pouzdan, nidje veze...

moracu se ipak sloziti sa zelom, reputacija ti ga dodje vise ko spomenar :D
 
ma znao sam ja da ce se javiti neko pametan da nam pojasni,
ja sam dao prijedlog administratorima da vrate ocijenjivanje reputacije kako
je i bilo prije, moguce da je preseljenjem foruma to malo pobrkalo
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ja puno serem?:icon_rolleyes:

:lol::lol:

Andele od mene ćeš dobiti 2 minusa i 3 plusa:D

Po meni je reputacija okej. Čisto da se nekome upišeš u spomenar i kažeš svoje mišljenje o njegovim postovima;)

rekoh prepoznat ce se:D
nikog konkretno nisam spomenuo, da ne grijesim dusu:lol:
ali to je dobro isto mozes nekom izjavit i ljubav npr. i tako...dobra stvar :D

2(-)+3 = -1 sram da te bude zela :D

evo mi mlatimo neka ovi vlastodrsci na forumu proberu sta hoce, znaci bez 100 postova moj predlog i ograniciti dnevno na recimo 3 ratea jer danas je puno ako ti i jedan cojk pomogne sta....

takoder zabraniti adminima da sami sebi brisu minuse, i oni ce se prepoznati takoder:D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ograniciti reputaciju tj. da mozes jednom ocijeniti das plus pa kasnije mozes promijeniti u minus ako ovaj pocne srati itd... da ne bude npr. andel i ja podijelimo sebi po 10 reputacije (nidje veze).. dalje da se reputacija ne moze dati nikome ispod 100 postova kao sto je bilo prije...:D a reputacija je bitna da znas s kakvom osobm imas posla...:D

potpis;)
 
Član
mah vala, nebih to ništa dirao i onako sve vidite koliko je tko, koga puta ocjenio (koliko znam stoji njegov nick) pa onda i odma tako znate skim imate posla... ako je neko ovisan o tim reputacijama neka ih dijeli nekome i suvišno a i drugi neka njemu daju reputacije...šta ima od toga ? ništa !!!
 
Član
ja patim od reputacije za svaki + placam 1 KM (tj prebacujem na telefon odma) :lol::lol::lol::123:
 
Član
Ok znaci sad ide negativna reputacija....e zato ja vama kazemd a je dobro da se moze vise puta ocijeniti :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top