Repo, mali preview !

Repo, mali preview !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nadam se da će ovo biti sretna sezona za Repu i da ćemo konačno vidjeti ono o čemu on priča ;)
 
jojjj druzee druzee..svaka castt...kako bi mi bilo drago da uspijes,jer znam koliko si se trudio oko njega...
a za 11s sam siguran...mora i moze on to...Sretno drug..;);)
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
ovo je stvarno dobar start i vidi se da je petar kao i sam repo napravio dobar posao..

sretno i vidimo se u zivinicama ;)




start je sada extreman, na snimku se mozda ne vidi jer je mutan i ne cuje od buke ali auto zna provrtiti sve 4 R888 u prvoj.

drugo, prva brzina je jako duga i povucem je do 75 km/h, pogledaj za koliko je napuni


ali si lose informiran Noke, ovo za petra, ispa da je on ovo pravio :) , ja tipa uopce ne poznajem uzivo, niti je on ista uradio na ovom autu, ja sam ga napravio sam i ta zasluga moze pripadati samo meni i onima koji su mi pomogli od mog drustva. od petra sam kupio dijelova i narucio izradu dvi stvari. daleko mi je vise odnemogao nego pomogao, jeste sigurno mi usporio radove 10 dana unazad onim sto mi je servirao. o svemu tome cu ja napisati


ovi radovi su mi bili najmucniji ikad dosad, 80% teskih problema je bilo uzrokovano tudjim idiotarijama. evo samo jedan primjer (i to aktualan :cool: )
wastegate ventil, od firme TURBONETICS, placen 350€. plus sto sam jos potrosio na uplate, dostave, itd, nebitno.

-prvo jedna takva firma nije bila u stanju da vlastiti dihtung izradi uradi da fino pasuje i ne preklapa rupu. ok ja sredim to.
-onda rupe za sarafe za flandzu na wg-u uopce nisu fino centrirane sa rupom ventila, pa to uzasno otezava izradju flandze (koju sam naravno mogao ja praviti, nedo bog da je dosla uz to). pa ok rijesim ja i to u desetu milimetra da odovara i nema preklapanja.
- onda nedavni biser, vozim ja golfa, cisto probno lagano okolo, da vidim kako se sve ponasa. i uskoro cujem kako mi ispuh prdi pod nogama. odmah idem na kanal da vidim sta je puklo i pustilo. kad tamo nije nista, vec wastegate non stop, na leru, puse :D (kod mene je zaseban ispuh sa wg-a, ne vraca se u glavni).
malo istrazujem i rukom diram wg na autu, kad osjetim da se sav klima. ok, ostanem do 4 ujutro dok sam to sredio. demontirat ga je naravno proces za sebe, da bi skinuo jedan saraf sto ide kroz flandzu u wg, treba skinuti turbo jer smeta crijevo povrata ulja, a za skinuti turbo treba skinuti 5 raznih nosaca i zastita, kao i poluosovinu da bi mogao pristupiti skidanju povrata ulja sa turba. skidam WG, rastavljam ga citavog, i na kraju nadjem da su sarafi iznutra (bas u njemu, koji mu drze konstrukciju) POPUSTENI !! znaci onaj tko je u toj firmi to radio, nije ih se sjetio stegnuti kako treba :icon_biggrin::icon_biggrin:

- i najzadnji biser (sada aktualan) je da je jedan komad, koji inace gura oprugu wg-a i kojeg se steluje sarafom iz vana, se poceo sve vise i vise kriviti, sto je uzrokovalo efekat kao da saraf wg-a popusta, pa mi je tlak bio sve manji. zato i nisam mapirao na vise od 1.8 - 1.9 bar.
naravno to je propust firme takodjer jer su taj komad trebali uraditi kvalitetnije i sve bi bilo ok, a ne da stave pleh od 0.8mm koji se krivi :icon_biggrin:
i sad moram u tokara to izradjivati, da bi mogao nastaviti sa mapiranjem i zavrsetom svega.

naravno, da me je neki od tih problema skacio na trci, ja bi bio papak i neznalica koji nezna slozit auto, a neki tamo koji je uradio u zivotu 5% posla kojeg sam radio ja, i koji si je stavio chip i slickove pa odvozio recimo srednjih 13, ce biti VRHUNSKI strucnjak, doktor mehanike, tuninga, elektrike.. nauke.. picke materine




i slicnih problema je bilo jos milijun. i sve sam ih rijesio. a petar mi ih je servirao takodjer brdo. i zato molim da ga barem meni ne hvalite vise, on sa izradom ovog auta nema nista. na wg sam potrosio stranicu texta, na petra bi ih mogao napisati 5 ;)
i na jos mnoge firme. i ne kazem da i necu. jer ja sam svakome isplatio zadnji fening koji sam trebao i obecao.





u Zivinice dolazim !!! i hvala na podrsci svima +g+


i sa nekima cu zavrsiti racune po BIH s tim tko je jaci i tko je najjaci...
 
Član
legendo,drago mi je da je auto spremno i volio bi da mogu biti u zivinicama da vidim kako ide

nadam se da nece biti vise problema i da ce sve biti ok

samo naprijed!
 
drago mi je da je konacno auto slozeno. nadam se da ce te od sada dobro slusati i da nece biti pehova ;)

vidimo se u zivinicama
 
Početnik
vw_damir je napisao(la):
Svaka cast druze;)
U Zivinice idem samo radi tvoje dvojke, da vidim i to cudo:cool:



ne budem bas vise na forumu, ali mi posalji privatnu poruku koji dan prije utrke da ti povrdim dali idem 100%, jer mi onda na e-mail kojeg citam stigne obavjest o poruci.

Death_beat je napisao(la):
drago mi je da je konacno auto slozeno. nadam se da ce te od sada dobro slusati i da nece biti pehova ;)

vidimo se u zivinicama



evo zasad extra slusa, a nisam ga stedio, bas namjerno da, ako postoji nekad problem, mi se odmah ocituje tako da ga mogu rijesiti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top