Reparacija turbine

Reparacija turbine

Član
Drugovi moji krenuo me peh ovaj mjesec istice registracija, diskoci otisli za nekoliko dana bixenini pregorili i majstor rekao da treba u reparirati turbinu.
U zadnje vrijeme kad sam u koloni na semaforu bijeki dim izlazio a ulje mi trosilo auto ko ludo. Odem da vidim gdje je kvaka sto toliko ulja trosi majstor kad je sve skinuo turbina sva od ulja previse ulja vukla. Na snazi auta nista nisam osjetio auto islo kao uvijek. U pitanju je audi a4 2007 godina 2.0. Fabricki 140 konja a cipovao sam ka kod simanica digo ga za 30 konja. Sigurno ima jos ovih tema al hitno mi nmg oreko mobitela da nadjem temu. Molim Vas preporuka gdje da repariram i koliko je cijena od prilike. Hvala unaprijed

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Član
Provjeravao vodu i sve normalno nije trosilo i nije se mijesalo sa uljem. Nego eto za reparaciju znam za uzice onda u kiseljaku, kakvi su ovi u Sarajevu

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Član
U Lukavici auto servis Radonja. Reparacija je bila 450km za hdi, ruke 150km. Prošlo 2 godine od reparacije, sve ok.

Čovjek ima najnoviju opremu, garancija godinu dana, ne vidim razlog zajebavat se sa Užicem.
 
Član
I meni je zajebancija to za uzice a auto mi treba ko hljeb jer daleko mi bas posao od kuce.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Član
Pa eto, to je moj savjet, i moje iskustvo je izuzetno pozitivno sa ovim majstorom, preko 7 godina održavam kod njega, a blizu ti je.
 
Top