Reparacija turbina

Reparacija turbina

Firma se zove Turboactiv d.o.o., nalazi se u Brijesnici Maloj kod Doboja. Radi vec 5 godina i zastupnik je Holseta za BiH. Cijena reparacije zavisi od oštećenja i kreće se od 450,00 - 950,00 km.
 
Garancija na repariranu 6 mjeseci, na novu godina dana. Turbina se balansrira na maximlanoj brzini koju moze dostici, od 120.000 do 200.000 o/min, znaci skoro duplo vise nego sto moze dostici na vozilu, tako da ako tu ne pokaze slabost....
 
Legend
adnan_core je napisao(la):
Hvala tebi na itneresovanju ;)

Mozda si trebao naglasiti da ste specijalizovani za opravke turbina na teretnim vozilima, odnosno na kamionima, i da imate servis za kamione.

Sve pohvale za ovu firmu, radio sam kod Vas jednu turbinu za Galaxy-a, super ste.

:cool::cool::cool:
 
Početnik
Susreo sam se sa ovom firmom na zepsu prije godinu dvije.Imam prospekt i dan danas.Kultura i usluznost na visokom nivou.Svaka cast.Sve preporuke i od mene ;)
 
Hvala na preporukama, web stranica je doduse dosta zastarjela, ovaj sto je dizajnirao je malo nekooperativan...
 
otkupljujes li turbine, imam ja od golfa 5 1.9 tdi 77 kw samo jedna krilca otisla druga citava?

kont: 061/869-579 ili na forumu

Omar
 
Top