Reparacija Kompjutera u FIAT STILA

Reparacija Kompjutera u FIAT STILA

Član
Potrebna reparacija u mog Stila...
Gdje uraditi, koliko košta sve informacije poželjne HITNO JE
 
Član
Jeftinije je sigurno, jos pogotovo ako ti ima ko iz vana da donese :D to ce te izaci mozda 200€ i manje vani a ovdje sama reparacija ce te izaci 200€ minimum ako je veci kvar, jer auto pojacalo kad crkne obicni izlaz naplacuju popravku 70-80km a gdje je ECU, jer oni odmah gruhaju cijene reparacije i kad je sitnica u pitanju.
 
Član
A gdje naći taj ECU i koliko je pouzdan polovan da ne bude vozi dan dva pa opet sranje, i koliko vremenski služi reparirani...
koja je cijena tog sa ključem na otpadu javi te ako znate u subotu mi rekao ovaj jedan da donesem na reparaciju ako sam za traži 300 KM a nisam ga pitao za garanciju koliko i šta
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/2180136/dijelovi-za-fiat-stilo-auto-otpad-sefer/ vidi tu cjenu a imas stila o piku masa pitanje je dali odgovara na tvoj motor taj bodi comp tj dali treba biti isti i ko ce ti to programirati ikoliko ce uzeti u ovlastenom mogu programirati ako ga treba reprogramirati a treba ja mislim;)
vidi dali se moze reprogramirati ili je totalno mrtav idali mozes upaliti auto kako ste dosli do zakljucka da je body comp-.
i kad ga repariras treba vidjeti sta je uzrok daje on otisao jedna seria stila je imala bodi comp blizu motora pa je se pregrijavao.
 
Član
Reparirani moze da traje isto 2 dana a moze dok je auta, tako i ovaj sa otpada isto moze da traje 7 dana ili dok je auta, sa elektronikom se nikad ne zna. A cijene pogledaj na otpadima, imas ovdje brojeve na stranici otpada nekih pa provjeri koliko se krecu i sta sve ide uz to.
 
Član
Nije to samo tako nabavi i ubaci novi ECU i kodkljuc,recimo za JTD postoji 10 verzija HW-a i SW-a za motor od 85kw;)
 
Član
A ako nađem polovni šta ide sve uz njega da me tko ne Zaje... šta dobivam u kompletu i treba li mu dodatna radnja - obrada kod električara
 
Član
Evo ovaj prodaje 'elektroniku' od stila
http://www.pik.ba/artikal/2973101/elektronika-za-fiat-stilo/
 
Član
065 004 496

Zoka, Kiseljak. Objasni problem. Covjeku donose iz cijele drzave da rjesava probleme.

Tu je negdje iza S krivina prema Kiseljaku.
 
Top