Rent a car- Aerodrom Tuzla

Rent a car- Aerodrom Tuzla

Član
Ako letis sa wizzom, uzmi preko njih. Ja sam tako radio.
Imas depozit na auto 500€...moras imati te pare na kartici koje oni "zakljucaju" kad uzimas auto. Al to dobijes nazad kada auto vratis.
Imas opciju osiguranja preko wizza (ja sam od njih uzimao), a imas opciju preko same auto kuce.
Nadam se da sam pomogao. :)

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Ako letis sa wizzom, uzmi preko njih. Ja sam tako radio.
Imas depozit na auto 500€...moras imati te pare na kartici koje oni "zakljucaju" kad uzimas auto. Al to dobijes nazad kada auto vratis.
Imas opciju osiguranja preko wizza (ja sam od njih uzimao), a imas opciju preko same auto kuce.
Nadam se da sam pomogao. :)

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
mnogo si pomogao :). odlicna ideja, idem da pogledam.

Hvala :)
 
Član
nek si pametan ispao.

ima razlog zasto pitam, a ne preko Googl-a.

posto vidim da se odlicno snalazis sa trazilicom, ostavljam da skontas kojo je tacno razlog

Nije da me pretjerano interesuje, ali da je toliko bitan razlog vjerovato bi ga napisao i olaksao kako nama tako i sebi.
Po ovome gore sto si napisao, najlogicniji savjet je bio da koristis Google, ali eto...
Najbolje bi ti bilo da pocnes primjenjivati istu metodu, ali kako ces kad ne znas ni napisati, a kamoli koristiti gore pomenutu trazilicu. Budi pozdravljen
 
Programer sam sa visegodisnjim iskustvom, internet mi kruh zaradjuje, znaci da se mogu snaci.

google sam po sevi servita addove k

ji su pfeskupi. treba mi neka nasa kuca koja renta vozila, a ne uvaljotke od googla
 
Član
Imas unutra kad udjes u aerodrom tuzla sigurno 15tak standova da nazovem koji rentaju auta i povoljni su pravo imas auta od 30KM pa navise ja sam uzimo rent a car gumax tako nesh i prezadovoljan sam bio sto autom sto cijenom
 
Top