RENO 5 GT TURBO

RENO 5 GT TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisi bas trebao ovdje tu temu postaviti! Ali kakav treba komentar na nekad najzescu malu gradsku jurilicu!
 
Član
imao ga prijatelj xtra stanje bio na hrvatskim papirima bio reno 5 alpina auto je bilo bombonica i letilo je samo ako ga kupis moras jako paziti na pregrijavanje motora jer im je to mana velika zbog malog obujma i cesto im blok pukne i glava zato prilikom kupovine dobro nek ti ga neki majstor provjeri i napravi sa njim bar dvadesetak kilometara da vidis kako se ponasa jer su skoro svi koje sam vidio ovde bili crknuti ili polucrknuti
a ovaj sta je kod njega bio je prodan u mostar mislim da se moze naci na deponiju zeljeza u mostaru ( tamo sam ga vidio prije 2 mjeseca na klocnama stoji ) bio je ispravan 100% ali posto ga niko nije htio kupiti ovde prodan je za 300 maraka cigosima
 
bmwscaner je napisao(la):
imao ga prijatelj xtra stanje bio na hrvatskim papirima bio reno 5 alpina auto je bilo bombonica i letilo je samo ako ga kupis moras jako paziti na pregrijavanje motora jer im je to mana velika zbog malog obujma i cesto im blok pukne i glava zato prilikom kupovine dobro nek ti ga neki majstor provjeri i napravi sa njim bar dvadesetak kilometara da vidis kako se ponasa jer su skoro svi koje sam vidio ovde bili crknuti ili polucrknuti
a ovaj sta je kod njega bio je prodan u mostar mislim da se moze naci na deponiju zeljeza u mostaru ( tamo sam ga vidio prije 2 mjeseca na klocnama stoji ) bio je ispravan 100% ali posto ga niko nije htio kupiti ovde prodan je za 300 maraka cigosima

za 3 stoje GTT??????

@zoka ako ga budes kupovao u leru mu dadni gas i pogledaj ide li neki plavkast dim na auspuh
ako ide, turbo mu je u veoma losem stanju i morat ces ga mijenjat
sretno pri kupovini hehe;)
 
Član
moze li neko provjerit imal on i sad tu, i jel na prodaju, jeli u voznom stanju, ja sam odmah zainteresovan za njega.
 
Član
@ R5 da za 300 maraka jer je dugo stajao kraj puta prodavao se a da niko nije ni upitao za to auto tako da je bilo daj sta das a usto Imao je i rol bar unutra serijsi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top