Renm Renault Megane Rs Sa 310ks

Renm Renault Megane Rs Sa 310ks

Član
Sreca VW pa napravise ovaj Scirocco...auto je lijep mnogo...nisam ga vozao ali predpostavljam da je kao i Golf tu negdje...a brate stereotipni su do bola (mislim na VW)....ovaj Megane je nesto novo :cool:
Sta je sranje sad milion ovih nekih verzija,,Cup,Trophy..R,RS...RS kur.c palac pa tuning kuca ova,ona....sve vala u 5 deka...nema autica kao prije...jedan ali vrijedan...
 
Član
Darker je napisao(la):
Sreca VW pa napravise ovaj Scirocco...auto je lijep mnogo...nisam ga vozao ali predpostavljam da je kao i Golf tu negdje...a brate stereotipni su do bola (mislim na VW)....ovaj Megane je nesto novo :cool:
Sta je sranje sad milion ovih nekih verzija,,Cup,Trophy..R,RS...RS kur.c palac pa tuning kuca ova,ona....sve vala u 5 deka...nema autica kao prije...jedan ali vrijedan...
Tako je,milijun nekih modela,trebas stvarno biti neki poremeceni automobilski freak da sve upratis tako da su svi nezapazeni,da neznam sto dovezes nemozes zadiviti prolaznike,danas sjedim uz Jadransku magistralu,krenuli i stranci i prolazi hrpa ovih novih auta neznas sto vise ne prolazi od 100 do 500 ks ali bogme jedino sam se udostojio iskriviti vrat za starim Citroenom DS ocuvanim kao da je sad iz tvornice ravno izasao.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
To ti je VW,za dobrim konjem prasina se dize i sve se s njime poredi,tocnije s Golfom u klasi :icon_biggrin:
VW ovci nisu zapoceli dilemu ovaj put,evo posta kojim je dellas potpalio vatru

:lol::lol::lol: A jesam ja zapalio vatru ... Nije mi to bio cilj nego eto, volim da uporedjujem, zar nije u nasoj prirodi jos od malena uporedjujemo stvari :D
 
Član
dellas je napisao(la):
:lol::lol::lol: A jesam ja zapalio vatru ... Nije mi to bio cilj nego eto, volim da uporedjujem, zar nije u nasoj prirodi jos od malena uporedjujemo stvari :D
:lol: tu nije bilo linkova nego sto ti je bog dao i gotovo pa mozes puknut.
 
Top