renew - Renault Clio

renew - Renault Clio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ado

Član
evo da se pozalim prodao sam svog golfaca,ko se sjeca ona zelena lijepa trojka :),al kupio sam sebi drugo,nisam htio nista extra jer imam neke planove a auto ce mi trebati samo god. dana iako sam sebi planirao kupiti nesto za uzdah,da ne duljim uzeo sam renault clio,2004. god. 1.2 16v,to je samo da me ne moze bas svak prestici na cesti,al ipak cu i na njega nabaciti nesto sminke,posto mi auto jos nije stiglo slike kad dodje,a recite mi sta kazete za clia kakvo je to auto,ko ga ima, da mi kaze?
 

Ado

Član
RE: renew

bulex je napisao(la):
slike slike daj......

ja se izvinjavam sto kasnim nisam na netu bio odavno ispiti ovih dana me taru,slike clia je jos nemoguce postaviti mozda jednu uspijem a golfaca imate na ovom linku http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=9662 druga strana teme,za clia cemo vidjeti...

samo jedna i to se nista skoro ne vidi dok uspijem ja cu da ga islikam i usput da pitam ove iz a3m krovni spojler za ovog clia kakvih imate i kolko kostaju ako imate hvala
 
Član
RE: renew

dobar clio kakvi su ti planovi :icon_question:

imo sam i ja trjku ove boje po meni najljepsa boja za trojku samo sto je moja bila SYNCRO:lol:
 

Ado

Član
RE: renew

arminnn je napisao(la):
dobar clio kakvi su ti planovi :icon_question:

imo sam i ja trjku ove boje po meni najljepsa boja za trojku samo sto je moja bila SYNCRO:lol:

za planove ne znam jos kontam da li da ga tuniram i ostavim ga sebi nekoliko godina ili da ga prodam sljedece godine pa da uzmem limo,jer se selim u dijasporu vjerovatno,ako budem tun,prvo ce mu biti krovni rep,feluge,potamnjenje stakala i traka u boji auta na zadnju sajbu kako bih smanjio oblinu sajbe jer mi izgleda malo previse izboceno,et...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top