Renco sprej gdje kupiti

Renco sprej gdje kupiti

Legend
Interesuje me gdje tacno u Sarajevu ima kupiti renco sprejeva, da ne lutam bzv od radnje do radnje dok ne nadjem, kod nas je prije bilo na svakom koraku sad ne mogu nigdje da nadjem, cak sam nekidan i u Lukavici usput obisao par radnji nisam nasao, konkretno mi treba bezbojni sjajni lak, unaprijed hvala
 
Član
Prolazis li kada kroz Vogoscu ? Odma kod dzamije ima radnja tu sam uzimo renco transparentni sprej, a ima i drugih od tog proizvodaca.
 
Legend
necu drug prolaziti u skorije vrijeme, a radi spreja da dolazim i ne isplati mi se :) hvala ipak
 
Član
Renco sprejevi se vise ne proizvode i nemozes ih vise nigdje naci osim ako je negdje u nekoj radnji ostalo zaliha ;)
 
Član
Renco sprejevi se vise ne proizvode i nemozes ih vise nigdje naci osim ako je negdje u nekoj radnji ostalo zaliha ;)
 
Legend
:( njih sam prije koristio i extra su bili, 2 sam kupio od razlicitih proizvodjaca i nigdje veze samo dzaba pare bacio zato sam konkretno taj trazio jer znam da valja
 
Član
Znam sve i ja sam ih prije koristio iz razloga sto su bas bas dobri i mos mislit to je bio nas proizvod i eto sad ih vise nema
 
Član
Znam sve i ja sam ih prije koristio iz razloga sto su bas bas dobri i mos mislit to je bio nas proizvod i eto sad ih vise nema
 
Član
Renco se i danas proizvodi samo sto je distributer za BIH propao tako da ih za sada jos niko ne uvozi...
 
Legend
zna li neko gdje ih je prije bilo da probam naci mozda neki ima na zalihama ovaj sto mi treba, i ja sam naisao u par radnji ima ih ali nisu imali onaj koji meni treba
 
Član
Malo gdje da ih ima ,a bilo je na svakom koraku skoro.
Znam samo da sam nedavno za kolegu sa foruma trazio isto renco samo se nemogu sjetiti koji.Vitez,Jajce,D.Vakuf ,Bugojno i Travnik i nisam uspio naci...
Btw ,Renco se proizvodi u HR ,a u BIH ga je uvozila Mistika doo iz Viteza ...
 
Član
U živinicama ih nema već dvije godine, umjesto njih su nabavljeni neki sprejevi, kiša ih sapire
 
Legend
kazem ti ja uzeo 2 neka da prelakiram nesto ma nikakvog sjaja samo jos vise matirao vise je sjaja bilo posle farbanja :D jos mi tvrde dobri su samo dzaba pare bacio
 
Član
ma otidji u mjeasonu

nek ti umjesaju lak i harter i naprave sprej

jedino sto moras potrosit najbolje u jednom danu

ali kvalitetnije neces dobit

svi 1k sprejevi su sranje
 
Top