Renaultsport Megane 250 v Ford Focus RS

Renaultsport Megane 250 v Ford Focus RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kad bi mi netko poklonio ova dva auta odmah bi ih prodao i za iste pare kupio jedan dobar auto..:icon_smile:
 
Član
Ne voza djabe A4 stari :D

A mogao je neki odlican auto za te pare uzet :lol:

Inace... :icon_exclaim:
 
Član
gledao sam još nekih clipova i vidio da reno ima zadnju šajbu i zadnja bočna 'stakla' od tankog plexiglasa i uvija se na dodir..prvi glas..:lol:
 
zar to nije onaj Clio, tj sa tim plexi staklima, on je bas race car maximalno olaksan.. ovaj megane je bas cestovni bolid kao i focus..
 
Član
ne ulazim u ove raprave, samo svađa nastaje:lol::lol:Fokus mi se više lajka... što ne znači da RenoL ne valja:cool:
 
Član
Kao sto Porsche napisa, R26.R je bio sa plasticnim staklima, to je Megane 2 limitirana serija, samo 450 primjeraka.

To je najbrzi kompakt na trzistu, njemu ni neki auti od 500 KS nemogu nista na stazi... :icon_biggrin:
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
zar to nije onaj Clio, tj sa tim plexi staklima, on je bas race car maximalno olaksan.. ovaj megane je bas cestovni bolid kao i focus..

http://www.youtube.com/watch?v=Ec3rFWm1Who&feature=related
na 7:2 min ( ustvari r 26)
 
Član
Test kompaktnih jurilica, Automovil Issue 386 ( Spain) - March 2010.

Isti dan, isti vozac, 5 stepeni C temperatura...

1º Renault Megane RS III cup 250cv-----------1 min 12,71 s

2º Subaru Impreza STI 300cv-----------------1 min 12,73 s

3º Seat León Cupra R TSi 265cv---------------1 min 13,30 s

4º Golf R 4 motion TSi 270cv------------------1 min 13,84 s

5º Mazda 3 MPS 260cv-----------------------1 min 14,24 s

6º Focus RS II 305cv-------------------------1 min 14,58 s

Pa nek se neko zeza sa Megancetom :D
 
Ima u novom EVO magazinu usporedni test Golf 6 gti, seat leon Cupra 265, novi Megane RS i Focus RS. Uradili su čak i dyno test u jednoj od najpoznatijih firmi specijaliziranih za te testove --- Rapid GB. Testovi su izvedeni sa standardnim gorivom i gumama

Rezultati su nevjerojatni -
Golf GTI - 231ks
Leon CUPRA - 277ks
Megane RS - 271ks
Focus RS - 282ks

..........................................:icon_eek:................................................

A evo i usporedbe Megane vs Focus ,vremena na poznatim svijetskim stazama, u službenim testovima

ScreenHunter_01Mar030050.jpg


I ja kažem da je Megane za.eban igrač :D
 
Član
Opasan je, ovaj prethodni je bio a i ovaj je isto.

Nema najbolji motor u klasi, al u svemu ostalom devastira :icon_biggrin:

A vidim po tom mjerenju snage, svi osim Fikusa imaju vise neg papiri govore :lol:
 
Početnik
nedirajte mi renoLa...ma de zna se to je zvijer....kolko znam da je megan R.26R na nurburgringu postavio najbolje vrijeme,od svih auta sa prednjim pogonom...:D i da su u fordu nesto doradjivali da FIKUS to vrijeme skine,ali mescini dzaba im sve...AKTIVNI DIFF...radi svojee
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top