Renault Sport Clio 182 Trophy - definicija hot hatch automobila

Renault Sport Clio 182 Trophy - definicija hot hatch automobila

Član
Ne bih ga ja , cura mi ima 1.5 dci jedini razlog hah , ne ozbiljno sad u tom cliu unutrasnjost mi se ne svidja tj pozicija za volanom mi je previsoka za moj ukus
 
Član
Ama covjek mislio samo na unutrasnjost, koja je ista sem kadica i eventualno malo ukrasenog volana,koja je sama pos ebi ogavna sa onim odvatnim uglom volana kao u kamionu, niko nije spominjao motor,vjesanje i sl. :D
 
Član
na ovom forumu da se primjetiti da se jedva ceka na lapsus neki nekog i pojave se dvojica komičara. Sjedio sam i u sportu jednostavno unutrašnjost mi se nije dopala pozicija za volanom i kad spustim sjedalo visoko sam. a to za 1.5dci je predmet šprdnje al eto drago mi je da imate materijala za vaš humor.
 
Super Moderator
kakvi komicari? znamo mi sta si ti htio recii kolege zato i mi okrecemo pricu na zezanciju
nego o kakvoj mi ovdje poziciji za volanom imamo pricat? sta smo mi to vozili i gdje pa da mi komentarisemo poziciju za volanom, koja valja koja ne valja, svi vozimo trke eto
 
Član
mozes pricati u svoje ime drug , ja nikad ne bih kupio auto a da nisam sjeo u njega ,sjedala ,pozicija za volanom osjecaj između ostalog to su neke stvari sto cijenim kod auta i oprosti ti meni sada sto meni clio ne odgovara jer sam mislio da vozim scenic a ne clio btw 193cm imam pa ti vidi :). Naravno pricam o autima u kojima sam sjedio a ne o autima koje vozikaju chris harris i co.
 
Član
ma harry je car kazem ti njegov diary je gušt slušati ali za moj ukus previsoka pozicija i pomiri se stim hah.
Niko ne spori da je clio među najboljima ustvari najbolji je samo sto je meni 200 cup ljepsi ,moram reci ljepsi jer nisam ga vozio .
 
Al kad bi rasprava išla samo o autima koje je netko vozio ili samo sjeo u njega, bilo bi 5 tema o 5 auta i vrtile bi se u krug :D
 
Top