Renault Scenic ili?

Renault Scenic ili?

Član
moja preporuka ti je ford mondeo mk3 (limuzina) koji se krecu od 4000-4500 pa nadalje (zavisno od godista i opsteg stanja).
imao sam istog (facelift model 2004. godina) sa 2.0 tdci motorom 96 kw pa bih ti isto tako napomenuo da bi billo dobro ne uzimati ispod 96 kw jer je auto dosta tesko.
inace ford je masina, prvenstveno sto se motora tice. lanac prenos, nema smrti. kod mene je 310 000 na satu bilo, koliko ulja naspes na malom servisu toliko i nakon 10 000 km izadje iz njega.
eto to je neka moja preporuka, iz iskustva. inace sam i ranije vozao fordovo auto, fokusa 2001 godina ali ga je pocela limarija izdavati pa sam ga prodao.
puno srece u kupovini i cuvaj se. ja sam pola bosne prosao da kupim auto, bar 200 KM sam dao samo u gorivo dok sam ih nasao.
 
za te pare ja bi se radije odlucio za opel zafiru dti
ili scenica benzinca, ugradnja plina i jos ekonomicniji od dizela
 
Opel astra g ili zafira, sa 2.0 dti motorom. Auto ide fino a jeftino odrzavanje, jedina mana im je bos pumpa, mada ako je auto preslo malo vise onda je i ona rjesena. Ima lanac, nije remen.
 
Član
ja bih da se nadovezem jer imam istu astru g hatchback verzija sa 4 vrata, 2.0 dti motor 74 kw koju bih ujedno i prodao posto mi je viska, vozim passata 6 kojeg sam nedavno kupio. sto se astre tice 11 godina je kod jednog vlasnika (od 2006. godine). bos pumpa reparirana prije 2 godine pa mislim ako je covjek zainteresovan tu sam, cijenio bih je oko 3700 KM.
 
Član
ja bih da se nadovezem jer imam istu astru g hatchback verzija sa 4 vrata, 2.0 dti motor 74 kw koju bih ujedno i prodao posto mi je viska, vozim passata 6 kojeg sam nedavno kupio. sto se astre tice 11 godina je kod jednog vlasnika (od 2006. godine). bos pumpa reparirana prije 2 godine pa mislim ako je covjek zainteresovan tu sam, cijenio bih je oko 3700 KM.

Hvala, a sta reci za Peugeot 406 2.0 HDI 80kw? isto mi djeluje fin autić za te pare, ima i izgled "moderan"
https://www.olx.ba/artikal/25968440/pezo-406-peugeot-2-0-hdi/ . ovaj reciimo
 
Top