Renault R19 1.8i cabrio

Renault R19 1.8i cabrio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja bas neki dan gledam ovakog renoa samo crni ..... svidja mi se pravo nema sta ..

meni se samo prva slika otvorila ..... mogao si jos nesto napisati vise informacija .... malo o motoru ,imas sta raditi mada nema potrebe ili sta si vec radio;););)
 
Član
ovo su dosta stare slike, radio sam jos par sitnica na njemu
-prednji spoljer od lagune 97god., mreze su sada crne posto su mi odudarale,
-novi ispušni sustav bez katalizator i srednjeg lonca, sa pojacanim zadjim loncem sa sa pojedinacnim rorama sa strane
-sportski filter(prilagodio sam dodatne cijevi sa pregradom od inox-a da mu dovode sto hladniji zrak)
-BiXenon, xenon maglenke,
-Audio sustav(kondezator,pojačala, bass...itd, sasvim dovoljno Watti):icon_mad:
-Trenutno su mi felge 15, ali trazim neke dobre 16ili17 4rupe(Golf2,3,) ali bez pasa, ako netko ima neka se javi

Cim uhvatim malo vrijemena uslikat cu ga, posto mi je trenutni preko zime u garazi ;)

[attachment=17081]Ovo je slika kada je ispusni sustav bio gotov, malo se slabo vidi, samo sto ce doci ovalne rore ove sam bezveze stavio,
 
Član
Hvala!!!! imam jos planova-nove poruge, felge, mozda hauba(kao sto je u Attachment), malo se krov poderao i njega trebam uraditi, Ako ima netko felge dobre 16 neka se javi, a svoje bi prodao, evo uslikao sam ga ponovno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top