Renault Megane

Renault Megane

Pozdrav ,da i ja predstavim svoj autic.

Radi se o Meganu Coupe Coach mk1 1996 godina sa motorom 1.6 8v -90 ks

Prvo cu postaviti slike kakav je bio kad sam ga tek kupio
14o62ab.jpg


x3aezq.jpg





ZATIM na automobilu je uradjeno sledece:

-alu felge 16 incha sa gumama 215-40zr16
-3d karbon crna folija na krovu
-nazad postavljene kristalne stopke
-postavljen zadnji lonac jap style koji je dao perverzan zvuk automobilu (nadam se i neke konje,mada nebitno)
-uklonjen je katalizator i umjesto njega postavljen lonac (kazu da i to konje daje pa sad nezz)

evo nekoliko slika nakon tih radova i kako auto sad izgleda

145p1s.jpg
156p8g5.jpg
wtroz.jpg
xg3et.jpg



Sledece u planu je:

-opruge Jamex da ga spustim malo naprijed
-KN gljiva filter zraka
-eko koza unutra
 
Član
RE: Moj Megy coupe

meni ne stoje bas felge ove na njemu ne znam kako je uzivo..ili mozda u drugu boju da ih ofarbas..;)
 
RE: Moj Megy coupe

Pa dobro drug svako ima svoj ukus.Meni se svidjaju a sta mislis u koju bi se boju mogle ofarbati,nisam bas strucnjak hehe pozz
 
RE: Moj Megy coupe

Hvala drug..ma mislim ja nisam naknadno kupovao ove felge,dosle su s autom..medjutim bile su bez guma ,pa je pocela zima kod nas pa ih nisam ni stavljao..tek prije mjesec kupio gume i postavio ih,auto svaku rupu i neravninu s njima osjeti al eto bar je stabilnije i koliko toliko ljepse :) pozz
 
RE: Moj Megy coupe

UPDATE :

uradjena i 3d carbon folija na haubi bit ce uskoro vise slika ovo samo jedna iz garaze

evo slika

2sbkiv5.jpg
 
RE: Moj Megy coupe

Malo se cistio motor danas pa evo par slika motora i auta komplet


u planu su ANGEL EYES farovi podhitno



Evo par slika

par slikica

mkyb2q.jpg



29dim84.jpg


2roszr9.jpg
 
Član
RE: Moj Megy coupe

Felge bi isle u crno zato sto su napuhane lijepo bi izgledale, retrovizore presvuc u karbon ili ih u crno prefarbat (mozda) to samo dajem svoje neke prijedloge sta bi ja, inace lijep auto, lijepe stopke. :cool:
 
na autu se jos radilo :)

nakon postavljanja karbona na haubu ,farbani su dijelovi automobila gdje bio izgreban,nabavljena je originalna karambolka sa dubokim spojlerom,postavljeni su angel eyes farovi sa socivom



33u7v9z.jpg



nnnst4.jpg



qxv2is.jpg


2mxhpuf.jpg
 
Top