Renault Mégane II 1.9 dCi

Renault Mégane II 1.9 dCi

Član
Poslije Lupa i Arose napokon i ja da kupim nesto duze od 3,5 m :D Znacii,prije par dana sam postao vlasnik Megana II 03 god. 1.9 dci 88 kw.Imao sam manju nesrecu,taman ga kupio i na povratku kuci skoci srna pred mene i belaj,napukne far,blatobran,a karambolku cu morati lakirati :icon_mad: Za sad se super pokazao sto se tice voznih karakteristika,predhodni vlasnik mu je uradio "veliki servis",sto cu da provjerim.Posjeduje dosta opreme,sve sto mi je falilo u predhodnim auticima sad imam :icon_biggrin: Sto se tice planova,na prvom mjestu su mi felge,najsretnji bi bio kad bi uspio iskopati neke dobre 18-ke,ondaa RS predji branik,farbanje lajsni u boju auta,nalje od megana R26 itd.
Evo slike


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
i jedna pozerska s ocevim fijakerom :icon_biggrin:


Uploaded with ImageShack.us
:123:
 
Član
odlican...:cool:
postavi malo slika unutrasnjosti da vidimo...
a za pocetak bih ti preporucio da stavis kratku antenu;)
 
Član
Lijep megane,nema sta ,a i planovi su sasvim ok.Kao sto rece kolega vozdrulja daj koju sliku unutrasnjosti.A mozda malo stakla zatamniti...
 
Član
vozdrulja je napisao(la):
odlican...:cool:
postavi malo slika unutrasnjosti da vidimo...
a za pocetak bih ti preporucio da stavis kratku antenu;)

kula307 je napisao(la):
Lijep megane,nema sta ,a i planovi su sasvim ok.Kao sto rece kolega vozdrulja daj koju sliku unutrasnjosti.A mozda malo stakla zatamniti...

Hvala kolege ;)
 
Član
Ne znam zašto, ali meni ove OEM felge super izgledaju ;) 35% crna folija, nazad štopovi od faze dva, 'senon svijetla, LED osvijetljenje i nece dati Megonja gledati u sebe :cool:
 
Član
Reflex je napisao(la):
Ne znam zašto, ali meni ove OEM felge super izgledaju ;) 35% crna folija, nazad štopovi od faze dva, 'senon svijetla, LED osvijetljenje i nece dati Megonja gledati u sebe :cool:

Slazem se,za fabriku su prelijepe,samo stata sto nisu 2 incha vece :D a bit ce i to sto si nabrojao,jednog dana ;)
 
Član
Uredan, izgleda ni oprema nije loša Neka je sa srećom ;) Koji je paket :icon_question:
 
Član
niksa je napisao(la):
Uredan, izgleda ni oprema nije loša Neka je sa srećom ;) Koji je paket :icon_question:

Hvala,a sto se tice opreme prezadovoljan sam,bas posjeduje sve ono sto mi je trebalo :icon_smile: a ne znam koji je paket,ne znam ni kojih ima :D
Evo jedna slika unutrasnjosti


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Ma megy je superr pravo je ocuvan . .
U mene ima frendica ovakav crn isti samo sto u nje ima spoiler i zatamnjena zadnja stakla . . MA megy je sila i ti tako uradi sigurno se neces pokajati :D
 
Član
Na unutrašnjoj strani suvozačevog pretinca trebalo bi da piše koji je paket - čisto onako informativno ;)
 
Član
nije isti model al reko hocel opet biti sta na autu da se prepozna mislim po sitnim detaljima i felgama si bio poznat..ne bi bilo lose znak u crno felgice kakve i maglenke zuto stopke zatamni i to je to...;)
34532_207344.jpg


a evo malo prepravki u PS zatamljeno sve stakla stopke znak sam zaboravio ukloniti ili zatamniti znaci sve crno...:icon_smile:
scaled.php

scaled.php
 
Član
soffa je napisao(la):
nije isti model al reko hocel opet biti sta na autu da se prepozna mislim po sitnim detaljima i felgama si bio poznat..ne bi bilo lose znak u crno felgice kakve i maglenke zuto stopke zatamni i to je to...;)
34532_207344.jpg


a evo malo prepravki u PS zatamljeno sve stakla stopke znak sam zaboravio ukloniti ili zatamniti znaci sve crno...:icon_smile:
scaled.php

scaled.php




wooooooow,kako mi se svidja :icon_eek: ima mali potencijala za chuning,cak sam nasao i felge slicne,samo 17-ke..a razmisljao sam o ovoj boji

Uploaded with ImageShack.us

Hvala momci ;) ;)
 
Član
za ovo ti ne treba puno love zatamniti stakla zmigavce u zuto i stopke zatamniti a felgice znao sam da ce biti opet nesto mocno da budes prepoznatljiv...:icon_smile:
 
Top