Renault Megane II 1.9 DCI problem grebanje u zadnjim tockovima

Renault Megane II 1.9 DCI problem grebanje u zadnjim tockovima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav narode, moj problem je sto cu uskoro zapaliti auto ako ne rijesim isti. Desava se da kad vozim u zadnjim tockovima cujem kao neko grebanje zvuk je takav kao da plocice dohvacaju do diska. Danas sam ravnjao diskove i ista stvar, stavio nove plocice opet isto, promijenjeni lezajevi i opet isto. Pa daj zna li iko sta moze biti, majstori kazu da su mi dobri kocioni aparati. Molim za pomoc ili cu ga stvarno zapaliti blam mer proci kroz grad kad grebe ono jer me i u mozak grebe.

Pomagajte drugoviiiiiiiiiiiiiii
 
Meni se desilo kad sam prvi put skidao tockove na audiju pa poslije zavrsenog posla montiranje tocka, da mi je isto tako grebalo... para usi nenormalno, ponovo skinem tocak, kad vidim na unutrasnjoj strani felge trag grebanja, kad one opruge sto dodju na disk plocicama, virile vani nisam obracao paznju na njih i one grebale od felgu nenormalno... one trebaju da dodju unutar kljesta da potiskuju plocice... i jos provjeri ako imas onaj zastiti lim iza rukavca da se on nije malo nakosio i naslonuo na disk pa grebe... uglavnom kad skines tocak provjeri sve detaljno, da li ima gdje kakvih tragova grebanja i sl.
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Meni se desilo kad sam prvi put skidao tockove na audiju pa poslije zavrsenog posla montiranje tocka, da mi je isto tako grebalo... para usi nenormalno, ponovo skinem tocak, kad vidim na unutrasnjoj strani felge trag grebanja, kad one opruge sto dodju na disk plocicama, virile vani nisam obracao paznju na njih i one grebale od felgu nenormalno... one trebaju da dodju unutar kljesta da potiskuju plocice... i jos provjeri ako imas onaj zastiti lim iza rukavca da se on nije malo nakosio i naslonuo na disk pa grebe... uglavnom kad skines tocak provjeri sve detaljno, da li ima gdje kakvih tragova grebanja i sl.

Hvala drug, gledao sam ne cesu od felgu a i nema zastitnog lima tako da je nesto drugo u pitanju vjerovatno.
 
Član
ne vraca ti cilindar,,u mene u audiju je zapekao jer godinu dana nije vozen,,samo malo razradis ih i to je to :cool:
 
Član
S@jko je napisao(la):
jesil stavljo mozda neke nove felne skoro ?

Nisam ali sad sam od desetog majstora rekao je da moram da uzmem nove diskove pozadi da su ovi krivi iako su obradjivani. Ajde jos to da pokusam ako ne uspije litar bezina i sibica i ,, STA CE BITI SA MEGANOM '' zapalicu ga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top