Renault megane II 1.4 16v

Renault megane II 1.4 16v

Član
Pozdrav.
Potreban mi je savjet ko niakd dosad ... Naime radi se o doticnom autu na kojem je bivsi vlasnik skinuo katalizator i samo kasnije isti vratio prazan i zavario. Takodje odsjeko je zice lambda sonde a imam neke zice koje vise oko motora a ne podudara se boja tih zica i zica na sondi. vise na ispuhu koliko sam mogao primjetiti ima samo 1 lamda sonda iza katalizatora. Eh sad niti znam da li je ona u funkciji niti da li sad i ima funkciju ikakvu poslije vadjenja katalizatora.. Negdje sam citao da ona sad nema nikakve koristi pa me interesuje da li je to istina.Sta mi je sad isplativije i kako i gdje spojiti ako je to bolja opcija ili neki simulator se spominje a nisam nesto puno upoznat sa time pa mi samo strucno misljenje recite sta mi je najbolja i najisplativija opcija.. Auto kad upalim nemirno radi dize mi obrtaje ujutro nakon duzeg stajanja pa onda obori pa imam osjecaj da ce se ugasit a kad odma krenem u 1 brzini pocne ko trzat stucat sto bi se reklo i onda samo procepi i ide normalno.. potrosnja je po meni sad visoka 10l a nisam neki na gasu.. pozz svaki savjet dobro dosao
 
Član
Moraju biti dvije sonde, jedna poslije katalizatora i jedna prije, bitnija je ova prva i ona prije ode, preko diagnostike mozes provjeriti dali ti radi, koje zice imas na sondi a koje na autu, provjeri i boju zica na prvoj sondi mozda se poklapa sa sondom sto imas.
 
Top