Renault Megane coupe

Renault Megane coupe

Član
Evo da i ja predstvim svoju limuzinu radi se o meganu coupeu 1.6 16V 2001 god. kupljen sa 96000 km pređenih a sad je 106000, imam nekih planova još da se uradi na njemu al polako i sigurno.
Evo zasad samo 2 slikice za koji dan će biti još, svi komentari dobro došli
[attachment=37023]
[attachment=37022]
 

Prilozi

  • megae.JPG
    megae.JPG
    52,3 KB · Pregleda: 10
  • megane 2.JPG
    megane 2.JPG
    60 KB · Pregleda: 15
Fino izgleda, koji je motor? Na ovo full oprema sam alergican:):):) nemoj se uvrijediti ali full oprema je nesto drugo:), (jedino ako ima dvd, navi, tv tel, grijanje ladjenje sjedista, memoriju . . . i do je samo dio full opreme mrsko mi nabrajat:) Btw jos puno predjenih kilometara bez kvarova! Nek je sa srecom!
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Fino izgleda, koji je motor? Na ovo full oprema sam alergican:):):) nemoj se uvrijediti ali full oprema je nesto drugo:), (jedino ako ima dvd, navi, tv tel, grijanje ladjenje sjedista, memoriju . . . i do je samo dio full opreme mrsko mi nabrajat:) Btw jos puno predjenih kilometara bez kvarova! Nek je sa srecom!

sve zavisi koje je auto. mozda ovaj model u full opremu ne ubraja to. ako kupis bmw-a onda kad kazes full oprema to se ubraja!! ;)
 
Član
Ma znam drug al etkod nas kažu kad ima klimu, ABS, servo da je ful oprema a jsam napisao da ne nabrajam da ima klimu itd. Motor je 1.6 16V, zasad sluša i nadam se da će ostat tako Hvala drug
 
Član
Odlican auto, nek je sa srecom;) Ovaj auto bas lepo ide...A sto se opreme tice full je model sa privilege opremom(kozna sedista itd....),ali ti i ovaj u sustini ima sve sto treba.
 
Član
dobar auto,kakav je s potrosnjom. Ja sam jedno vrijeme pucao na ovo auto,i eto,ohladio sam:icon_biggrin:
 
Član
Hvala vam svima na lijepi komentarima a po gradu jedno 9 do 10l al na otvorenom 6,5 do 7l al to sve normalna vožnja al kad aga gasuješ onda nisam gledao koliko uzima ja sam prezadovoljan zasada
 
Član
;)

Nije loše, nije loše.;)

Nego, meni se nešto ovaj model Megana nikada nije sviđao, jedino mu popravlja ocjenu ova verzija. Unutrašnjost mi je malo čudna, al' dobro, 100 ljudi 100 ćudi, 100 žena 200 sisa.:D
 
Član
Pa dobro svako ima svoj ukus ja kad sam kupovao tražio sam baš sam ovo vozilo
HVALA SVIMA NA LIJEPIM KOMENTARIMA
 
Top