Renault Megane CC Karmann

Renault Megane CC Karmann

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
1 put u životu da imam auto duže od mjesec dana, planiramo s ovim ljeto provest :)
kupio ga u Njemačkoj, uredno dovežen i uvežen, neki dan je i registrovan i servis urađen i sad vožnja :D

*Renault megane 1.9 DTI 88 KW 6 brzina
*Godina 2004/11 mjesec
*Oprema : ima znači sve osim navigacije, keyless go sistem, senzor kiše/svjetala, tempomat, NEMA ESP što mi je čudo pravo, Radio cd sa 6 CD-ova to mu dođe neki cabase audio sistem nema dakle mijenjat HU , probao sam neki mp3 sa usb-om stavit , nema šanse jer je ovaj radio povezan sa nekim čudom u gepeku odakle idu žice dalje na zvučnike .

*Planova ima , al ništa posebno, auto je tu više da me možete prepoznat, pa ako neko pozna na putu da može zvat kafu :D
Felge ako ne promijenim , uzimam druge gume , visočije naravno jer s ovim ostado bez leđa, hajde kugla se može kupit i krajnica :D
ako ostanu felge u mene, idu u zlatnu boju .
ubacio sam unutra led bijele sijalice gdje god se mogla ubost, uradio dubinsko pranje , s kojim nisam zadovoljan, kliješta sam farbao iz dosade u monster zelenu boju, pa sam kontao kupit par monster naljepnica i polijepit ih na predviđena mjesta al ništa od tog . kliješta će bit u crnoj mat boji kad se budu felge radile .

Eto ako koga šta zanima nek pita :)


Evo slike prvo s placa gdje je kupljen









 
Član
vidio ga uzivo, extra je

ono je noć bila, vidjet ces ga nekad ad budem kod ibreta po danu

UUUU, dobar dobar, furački za ljeta :D Taman te sad mogu prepoznat :)

valja ti :)

Druze nek bude sa srecom i da budes zadovoljan.
Hvala ti, sad zasad sam zadovoljan, ima tih nekih bubica svojih ko što i svako auto ima nema ga da je 100% utegnuto zategnuto ispravno itd.. pogotov iz uvoza :)
 
Super Moderator
hajd jesul bar malo bolja sjedista poslije dubinskog nego na slikama??

nek je sa srecom i da ga prodas :D
 
Član
Reno danas opran , lijepo vrijeme, pođem da se provozam kad belaj , stane lijevi podizač stakla, nije pukla sajla nego se podvuko pancir od sajle po onaj klizač , sve rasklopljeno, sutra put pod noge i u sarajevo kod momka na reparaciju ..
WP_20140421_16_46_12_Pro.jpg

Usput sam i volan skinuo pa ću svratit u visoko na presvlačenje, ide ista boja isto sve ..
WP_20140421_16_37_19_Pro.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top