Renault Megane-Boardcomp prob VIDEO

Renault Megane-Boardcomp prob VIDEO

Član
Od prije par dana board computer mi nesto poceo budalit, evo video bolje je nego da ja opisujem u cemu je problem :D


I imam jos jedan problem, ne rade mi dva prozora i to mi je stalo odjednom. Ne radi suvozacev i jedan pozadi, nece ni na one kontrolena vozacevim vratima a nece ni na one zasebne. Ne daju nikakve znakove, nece ni da cvakne nimalo.
 
sto se tice borda nemogu ti pomoc,a za prozore mogu,upravo sam dosao od elektricara i imao isti problem,nevjerovatno al tako nam je sa meganima,prvo provjeri osigurace,ima li struje,pa jesu li ispravni,imas nacrtano na poklopcu koji su za prozore,pregledaj zice koje idu u vrata,ima li prekida na njima,eh ako to sve nema,i sve uredno,onda uzmes sarafciger,podvalis malo plastiku na kojoj su podizaci,izvuces napolje,odspojis,i svako mjesto ocisti,gdje god zice ulaze,nekad korozira a nekad previse prasine,a cime da ocistis,ima u motorexu taj sprej za otklanjanje necistoca ili ti ga podmazivanje,plavo bijela bocica,kao sprej samo gore ima tanki dodatak kao slamka da lakse prodje u nepristupacne dijelove,to je meni pomoglo i rijesio problemn za 5 km.Ako se sjetim tacno imena ovog spreja javim ti.
 
Član
smiješno zvuči al moguće je i da mu je previše sunca, asfalt se topi a kamoli elektronika
 
Član
sto se tice borda nemogu ti pomoc,a za prozore mogu,upravo sam dosao od elektricara i imao isti problem,nevjerovatno al tako nam je sa meganima,prvo provjeri osigurace,ima li struje,pa jesu li ispravni,imas nacrtano na poklopcu koji su za prozore,pregledaj zice koje idu u vrata,ima li prekida na njima,eh ako to sve nema,i sve uredno,onda uzmes sarafciger,podvalis malo plastiku na kojoj su podizaci,izvuces napolje,odspojis,i svako mjesto ocisti,gdje god zice ulaze,nekad korozira a nekad previse prasine,a cime da ocistis,ima u motorexu taj sprej za otklanjanje necistoca ili ti ga podmazivanje,plavo bijela bocica,kao sprej samo gore ima tanki dodatak kao slamka da lakse prodje u nepristupacne dijelove,to je meni pomoglo i rijesio problemn za 5 km.Ako se sjetim tacno imena ovog spreja javim ti.

Probacu go za prozore sutra ili prekosutra, a za board je moguce da mu je bilo prevruce.
Sad sam isao sa autom negdje i bilo je sve ok, pa nadam se da ce tako i ostat.
 
Član
Tipicno svjetski, zna se ko ima najprodavaniju liniju vozila na svijetu,
Toyota pa Volkswagen...
 
Član
Hvala bogu nek je glupa, golf 2 nije najbolje auto i to nisam zelio da kazem, vec je sigurno bolji od nekih koji su pravljeni u tom razdoblju kada i on, a ti neki više ne postoje od njih je zeljezo vec istopljeno
 
Član
Bc je nadosao sam od sebe, ne pravi vise probleme.
A prozori ne rade, gledao osigurace, kontakte malo cistio i nista, ne znam dal je moguce da su motori tako odjednom stradali za kratko vrijeme.
 
Član
Tesko da su motori u pitanju. Prije stradaju oni moduli (Temic) koji se kacaju na motore. Mada mi je sumljivo da 2 stanu u isto vrijeme. Po meni je to posao za elektricara da lijepo sve pregleda.
 
Član
Tesko da su motori u pitanju. Prije stradaju oni moduli (Temic) koji se kacaju na motore. Mada mi je sumljivo da 2 stanu u isto vrijeme. Po meni je to posao za elektricara da lijepo sve pregleda.
Na meganu od starog na zadnjim desnim vratima je stradala ta elektronika,bio kod majstora samo za francuze i kaze da je to cesta pojava,i da je trazen dio
 
Top