Renault Megane 3 Grantour 1.5 dCi, 63 kw

Renault Megane 3 Grantour 1.5 dCi, 63 kw

Kao prvo moram da kažem da sam veoma iznenađen njegovom upravljivošću i sa kojom lakoćom se tim automobilom provlačim po Novom Sadu i ako mu dužina nije zanemarljiva 4.64 m. Kabina je sasvim komotna, gepek ima dovoljno prostora i za manje tegljačke zahvate. Izgleda da je ono, kako tek posle par hiljada km.istina u vezi sa potrošnjom i snagom malog dci-a. Moj je posle 2300 km smanjio potrošnju za 1l, a i bolje vuče i to zaista osetno.
Moram da napišem da 99% ljudi na njega reaguje vrlo pozitivno, još niko mi nije rekao da mu nije lep auto. Interesantno je da većina ne primeti da je u pitanju karavan.Zamerka na bučan menjač i hukanje,ali je moguće da u servisu to može da se dotera. Oprema u ovom auto je Expression što bi bilo: Automatska dvozonska klima, stereo mp3 player sa 6 zvučnika, senzor za svetlo i kišu, naslonjač za ruku sa kasetom za koješta, struja u gepeku, hromirani krovni nosači, maglenke, inpulsni podizači na svim prozorima, elektro podesivi i grejani retrovizori.
Sada je auto prešao 3500 km i potrošnja je na oko 7,3 l čiste gradske taxi vožnje.
 
Član
meni je ovo zaista prelijep auto,skoro sam gledao jedan primjerak,isto karavanski,ima dobru liniju,unutrasnjost takodje extra odradjena,sve u svemu po meni dobar auto,ne bi se bunio da ga imam u svom posjedu, nego tebi nek je sa srecom,da se navozas;););)
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
meni je ovo zaista prelijep auto,skoro sam gledao jedan primjerak,isto karavanski,ima dobru liniju,unutrasnjost takodje extra odradjena,sve u svemu po meni dobar auto,ne bi se bunio da ga imam u svom posjedu, nego tebi nek je sa srecom,da se navozas;););)

napokon da i on pohvali rrenoa.....:ave cesare:ave cesare:;)

sry zbog spama.....reno ko reno EXTRA nemoze nevaljat:D
 
Član
Lija je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
meni je ovo zaista prelijep auto,skoro sam gledao jedan primjerak,isto karavanski,ima dobru liniju,unutrasnjost takodje extra odradjena,sve u svemu po meni dobar auto,ne bi se bunio da ga imam u svom posjedu, nego tebi nek je sa srecom,da se navozas;););)

napokon da i on pohvali rrenoa.....:ave cesare:ave cesare:;)

sry zbog spama.....reno ko reno EXTRA nemoze nevaljat:D

sto da ne pohvalim,ja kazem onako kako jeste,nisam ja nikad rekao da reno ne valja,,ovaj auto mi se posebno svidja,novi megan recimo,i tako,ima ih jos dosta iz Renault ponude
 
Lijep auto, mislim da je dobar izbor:cool:
Inace novi Renaulti su dobra auto skroz, ja u zadnje vrijeme opasno bacam oko na novi Megane RS, auto je brutalan:icon_twisted:
 
olensoner je napisao(la):
Lijep auto, mislim da je dobar izbor:cool:
Inace novi Renaulti su dobra auto skroz, ja u zadnje vrijeme opasno bacam oko na novi Megane RS, auto je brutalan:icon_twisted:

Zar ti ne volis Volvo......:icon_question:,a vlasniku megane grandtoura zelim sve najbolje,da puno km napravi sa njim
 
elvirjahic je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Lijep auto, mislim da je dobar izbor:cool:
Inace novi Renaulti su dobra auto skroz, ja u zadnje vrijeme opasno bacam oko na novi Megane RS, auto je brutalan:icon_twisted:

Zar ti ne volis Volvo......:icon_question:,a vlasniku megane grandtoura zelim sve najbolje,da puno km napravi sa njim

Ma Volvo je meni glavni, ali volim sva auta koja su dobra;)
 
Član
meni je i dvica grandtour extra,a ovaj je jos bolji:cool:
steta sto nije malo jaci motor,al nije ni 85 konjica za zanemarit
sretno i da se navozas,pohvalna potrosnja:cool:
 
Top