Renault laguna-servis/pomoc

Renault laguna-servis/pomoc

Pozdrav svima. Kupio sam Lagunu II prije nekoliko mjeseci i imam sad nekih problema sa njom. Prvi problem je klima, koja nece da radi, kad je ukljucim puse i dalje kao i obicno. Drugi problem je sto mi izbacuje neku gresku, vozio sam na dijagnostiku i momak mi rekao da imam problema sa karticom, ali ja normalno palim auto. Nisam neki strucnjak oko auta pa bih molio za pomoc. Da li neko zna gdje se u Zenici ili okolini moze obaviti dijagnostika, ali da je dobar majstor ? Pozdrav

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
 
Član
Nije zajebancija,sjebo si se,prodaj sto prije automobil,kupi nesto drugo...poz

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Član
Sto se tice klime, ima mali milion faktora, mozda je prazna, mozda ne radi kompresor, presostat itd itd.. Nista bez mehanicara
Za ovo drugo, vozi Beganovicu, ovlasteni je servis, plati pregled i nek ti kazu sta je.. onda pravi kod nekog majstora ako su ti vec oni skupi
 
Sto se tice klime, ima mali milion faktora, mozda je prazna, mozda ne radi kompresor, presostat itd itd.. Nista bez mehanicara
Za ovo drugo, vozi Beganovicu, ovlasteni je servis, plati pregled i nek ti kazu sta je.. onda pravi kod nekog majstora ako su ti vec oni skupi
Napunjena je klima, jer sam mislio da je prazna pa zbog toga da ne radi.
Okej, hvala na odgovoru.
 
Član
Za klimu onda dalje ispitujes struju do kompresora, kompresor, presostat.. ima malo zezancije, moze bit mehanicki ili elektronicki kvar...
 
Top